15 Günlük Şarj Süresiyle Cezbeden HUAWEI WATCH GT 2'nin İncelemesi

Huawei aracılığı ile
Huawei'nin yeni akıllı saati HUAWEI WATCH GT 2'yi bir süredir kullanan bir Ekşi Sözlük yazarı, saatle ilgili izlenimlerini yazmış.
15 Günlük Şarj Süresiyle Cezbeden HUAWEI WATCH GT 2'nin İncelemesi

huawei watch gt 2'yi 1 haftadır kullanıyorum. saate dair izlenimlerim şöyle:

şarj süresi

alırken beni en çok cezbeden özelliği şarj süresi hakkında ciddi bir merakım vardı. saati hiç kolumdan çıkarmadan 1 haftadır kullanıyorum ve şarjı şu an %48. bu da demek oluyor ki vaat edilen 15 gün şarj süresi gerçek ve inanılmaz bir konfor sağlıyor. sporda veya uyurken saat hep kolumda kalıyor.


tasarım

görünüş olarak siyah bir çerçeve ve siyah bir kordon olarak piyasaya sürülmüş spor modeli, kordonu rahat ve sürekli kullanmama rağmen bileğimi rahatsız etmiyor. 46 mm olan kadranı hem görsel hem de işlevsel olarak tatmin ediyor. saatin 2 adet tuşu bulunuyor. üstteki tuş saati uyandırmaya ve menüsüne girmeyi sağlıyor. alttaki tuşun işlevini bir uygulama seçerek biz belirliyoruz. ben müzik uygulamasını seçtim. bu sayede telefondan müzik dinlerken ses açma kapama durdurma devam etme ve şarkı değişme özelliklerini kullanabiliyorum.


dokunmatik

huawei watch gt 2'nin dokunmatiği gerçekten güzel, kaygan ve sağlam bir dokunma hissi veriyor. ekran koruyucu yapıştırmak istemedim bu yüzden.


diğer özellikler

alarm, uyku analizi, stres ölçer ve nabız ölçeri aktif olarak kullandığım özellikler arasında. ciddi bir yazılımsal altyapısı var ve doğruluğu güvenilir.

bildirimler eşzamanlı geliyor. hatta arama telefondan önce saate geliyor. tek dezavantajı saatin mesajları yanıtlama özelliği olmaması ama benim için bir eksi olduğunu söyleyemeyeceğim. 

ses

saatin mikrofon ve hoparlör ses kalitesi ortalamanın üstünde. dün arkadaşlarımın da bulunduğu bir ortamda saat üzerinden bir telefon görüşmesi yaptım ve etrafımdaki insanlar saatiyle şov yaptı gibi yorumlarda bulundular.


özetlemek gerekirse 

huawei watch gt 2 ve huawei p20 pro benim için mükemmel bir ikili oldu. bu fiyata gerçekten üstün bir performans sağlayan akıllı saat bence denemeye değer.

HUAWEI WATCH GT 2'yi kolundan hiç çıkarma! Detaylı bilgi için tıkla.