Akıllı Saatlerin Hayat Kalitenizi Artıracak Şahane Özellikleri

Huawei aracılığı ile
Bir saatten yalnızca saatin kaç olduğunu göstermesini beklediğimiz zamanlar geride kaldı. Giyilebilir teknoloji akıllı saatler artık resmen yaşam asistanımız.
Akıllı Saatlerin Hayat Kalitenizi Artıracak Şahane Özellikleri


Oksijen asistanın daima kolunda

İster patrondan zam istemeye, isterseniz de kız istemeye giderken akıllı saatinizle kanınızdaki oksijen oranını anlık olarak takip edebilirsiniz. Vücudunuzun düzgün çalışıp çalışmadığı hakkında fikir veren oksijen doygunluğu değerinin, olması gereken seviyede olmadığı böyle terletici durumlarda hızlıca aksiyon almak çok önemli.


Su uyur, akıllı saat uyumaz!

Koyun saymaya son! Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı olan uyku kalitesini artırmak akıllı saatlerle artık bayağı kolay. Siz fosur fosur uyurken kalp atış analizi, nefes alış veriş düzeni gibi önemli kriterleri takip eden saatler sayesinde uyku problemlerinizi çözebilir, koyunları rahat bırakabilirsiniz (bırakın da zaten).

Seni ne geriyor?

İş hayatındaki gel-gitler, ilişki mevzuları veya metrobüste kapının tam olarak nerede açılacağını tahmin etmeye çalışmak fazlasıyla stres yaratabiliyor. Akıllı saatlerdeki stres ölçümü teknolojisiyle sevgilinizden trip yediğiniz andaki stres seviyenizin ne durumda olduğunu görebilir ve doğru nefes egzersizleriyle bu durumun da üstesinden gelebilirsiniz (sevgiliye çaktırmadan).


Nabza göre şerbet

Bileğinizdeki bu güzellikler sayesinde kalp atış hızınızı sürekli olarak takip edebilir; nabzınızın normalin üstünde ya da altında olduğu civcivli durumlarda bildirim alıp keyfinize bakabilirsiniz. Bu nabız ölçme olayı sayesinde her sene onlarca insanın hayatı kurtuluyor. İşi şansa bırakmamak lazım.


Spor hocan kolunda

Pandemi döneminde spor salonları epey riskli ama onlarca spor moduna sahip olan akıllı saatlerle tüm egzersizlerinizi spor hocasız da takip edebilir ve daha iyi bir antrenman için öneriler alarak iyice gaza gelebilirsiniz. Hem antrenman esnasındaki sağlık durumunuzu da anlık olarak görebilirsiniz. Yine de ısınmadan 50 kiloluk ağırlıklara girişmemekte fayda var. 


Tüm bunlar ve çok daha fazlası, sanat ile teknolojinin mükemmel bir uyumu olan ve akıllı saat dünyasını değiştiren yaşam asistanı HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile mümkün!

HUAWEI WATCH GT 2 Pro'yu hemen keşfetmek için tıkla.