Amsterdam'da Mantar Yedikten Sonra Kafası Güzel Olan Gencin Kopartan Hikayesi

Arkadaşlarla Avrupa'ya gitmek her zaman hatırlanacak maceralara da kapı açmak demek. Yolları Amsterdam'a düşen dört arkadaşın hikayesi ise hem unutulmaz, hem de komik olmayı fazlasıyla başarıyor.
Amsterdam'da Mantar Yedikten Sonra Kafası Güzel Olan Gencin Kopartan Hikayesi
iStock.com


arkadaşımın amsterdam'a giden bir tanıdık arkadaş grubu merak edip otel odasında mantar yemişler. 4 kişilik gruptan 1 tanesi anında mantar kafasına girerken, diğer 3'ü "bize bir şey olmadı ya" deyip dışarı çıkmaya karar vermişler ve tribe giren 1 kişiyi odada tek başına bırakmışlar.

bu 3 arkadaş dışarıda gezerken odada kalan arkadaşları yarım saat sonra telefonla aramış ve "abi ben çok fazla hayal görmeye başladım her yerde cüce görüyorum... beni fena çarptı bu otele geri gelin" demiş.


bu 3 kişi 5-10 dk daha takılıp geri dönmüşler ve otelin lobisinde yüzlerce cüce görmüşler.

"noluyoruz amına koyim" falan derken bir öğrenmişler ki otelde o akşam cücelerin aralarında düzenlediği bir konferans varmış.

bizimkiler daha sonra diğer arkadaşlarının kaldığı odaya çıkmış ve kapıda bir polis görmüşler.

"hayrola nedir" diye sormuşlar ve polisin dediğine göre "odada kalan son çocuk hala hayal gördüğünü zannedip bir cüceyi kucaklamış, odaya getirmiş ve dolaba koyup seni arkadaşlarıma göstericem" deyip cüceyi kaçırmış.

cüce de çocuktan şikayetçi olmuş.