Beşiktaş Taraftarı Bu Akşam Dünyanın İlk Sessiz Tezahüratını Yapacak

Bu akşam Benfica'yla oynanacak Şampiyonlar Ligi maçında Beşiktaş taraftarı, ırkçılığa ve işitme engellilerin problemlerine dikkat çekebilmek için dünyanın ilk sessiz tezahüratını yapacak.


futbolla memeleket sebebiyle trabzonspor eşiğindedir ilişkim. malum bizim takım hem futbol, hem zihin olarak "pok" gibi olduğu için iyice soğudum genel olarak futboldan.

o yüzden benim cahilliğimse affola, yoksa bu beşiktaş her geçen gün bir "futbol" kulübü olmanın ötesinde kültüre mi evriliyor dostlar? bu adamlar futbolu bırakmış, aşmış, başka bir şey icra ediyorlar resmen. böyle beşiktaş şampiyon olmasa nolur, adam bu takımın her türlü müptelası olur.

uzun süredir bu kadar güzel şey duymamıştım ülke ile ilgili. futbol ile ilgim olmadığı halde beşiktaş camiasına olan saygım tavan yaptı. teşekkürler kartallar, hepinize...

takdir edilesi olay.

kimin aklına gelmişse helal olsun. umarım uzun vadede tüm spor müsabakalarında bu tarz güzel davranışları görürüz.

bir galatasaray taraftarı olarak hoşuma giden fikir. inşallah tüm stat sessiz kalarak uyar da güzel görüntülerle ırkçılığa ve işitme engeline karşı dikkat çekilmiş olur.

futbolla hiç ilgilenmeyen birisi olarak heyecanla beklediğim eser. beşiktaş taraftarını tebrik edeceğim cidden gerçekleştirebilirlerse. güzel birlik olmak lazım. duyurulabildiği kadar duyurulsun. ülkede güzel şeyler de oluyor arada sırada. helal olsun

ilk defa üçlü çekmeyerek bi' maça başlayacağız. bu açıdan benim için tarihi bir ana tanık olmak gibi olacak.