Bir Köpek Balığı Saldırısından Nasıl Sağ Kurtulabiliriz?

Yaz aylarında köpek balığı saldırısı haberlerinin sayısının artmasıyla birlikte, deniz keyfi yapacak olanların endişesi de artıyor. Peki bir köpek balığı size saldırsa ona karşı ne yapabilirsiniz? Şöyle uygulaması zor ancak etkili bir yöntem mevcut.
Bir Köpek Balığı Saldırısından Nasıl Sağ Kurtulabiliriz?

haziran başında mısır'da bir rus turiste gerçekleşen köpek balığı saldırısından sonra banyo küveti dahil nerede bir su görsem içinden köpek balığı çıkıp beni yemeğe yeltenecek gibi bir düşünce hasıl oldu.

rus turistin intikamını almak için önce 857 milyon saat köpek balığı avı videoları izledim. her ne kadar onlarcasının avlanmasına tanık olsam da bir gün bana saldıracak olursa bu karaktersiz, şerefsiz, ahlaksız ve namert hayvanla nasıl mücadele etmem gerektiği konusunda yeterli bilgi ve donanımım yoktu. yine bu konu üzerine 16 milyon saat araştırma yaptıktan sonra, hayat kurtaran köpek balığı ile mücadele yöntemini öğrendim.

her ne kadar öğrenildiğinde ufku iki katına çıkartacak bir bilgi olmasa da köyünüzdeki çayda çimerken karşınıza köpek balığı çıkarsa hayatınızı kurtaracak bir bilgi olduğu kesin. yani kesin olmasa da denemeye değer.

bu köpek balığı denen ahlak yoksunu canlıların ağızlarının hemen ilerisinde yer alan burunlarında lorenzini ampulü denilen elektro reseptörler mevcut. bu elektro reseptörler, bu terbiyesiz hayvanların su içerisinde kilometrekarelerce geniş bir alanı tarayarak avlanmalarını sağlıyor ve hayvanların hacklenmesini giden yolu açan bug tam olarak bu.

köyünüzdeki çayda şipidik şipidik yüzerken yanınıza yaklaşan köpek balığını gördüğünüzde kaçmanız imkansız ise doğrudan burunlarını okşamaya başlıyorsunuz elinizle. hayvanın bu elektro reseptörlerine dokunulması bir çeşit orgazm hali yaratarak hayvanı kilitliyor ve yavaş yavaş önce doksan derecelik açı ile böyle dikeliyor,


sonra ise şu şekilde tamamen ters dönüyor. 


bu duruma tonik hareketsizlik deniyor. tonik hareketsizlik; köpek balığını tam olarak 28 yıldır hiç güncelleme almamış, firewall'suz, admin şifresi 123456 ve gizli soru cevabı sanane olan bir windows işletim sistemi gibi savunmasız hale getiriyor. hatta tonik hareketsizlik hali o kadar güçlü ki, köpek balığı ile araştırma yapan bazı bilim insanları, cerrahi nitelikteki birtakım operasyonları ekstra bir uyuşturucuya ihtiyaç duymaksızın tonik hareketsizlik halinde gerçekleştiriyor.

köpek balığını tonik hareketsizlik haline soktuktan sonra çaktırmadan çekeleye çekeleye karaya kadar taşıyorsunuz ve karada plaja fırlattıktan sonra seni koduum çocuğu diyerek plaj şemsiyesi ile dürtmek suretiyle etkisiz hale getiriyorsunuz.