Bir Tarot Yorumcusundan: Ekrem İmamoğlu vs Murat Kurum Yarışını Kim Kazanır?

Tarot ile ciddi şekilde ilgilenen bir Sözlük yazarı yaklaşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık yarışını kimin kazanacağını Tarot falıyla yorumlamış.
Bir Tarot Yorumcusundan: Ekrem İmamoğlu vs Murat Kurum Yarışını Kim Kazanır?

ekrem imamoğlu vs murat kurum... profesyonel tarot okuyucusuyum ve her iki aday ile ilgili inceleme yaptım. çok kaliteli bir inceleme, sonuç net olarak görülüyor. çünkü gelecek yaşandı ve biz yaşanan geleceğe doğru ilerliyoruz. bu benim savunduğum bir yaşam düşüncesidir. gelecek ile ilgili merak ettiklerinizi astroloji net olarak vermez ama tarot net olarak verir.

ekrem imamoğlu


murat kurum


ekrem imamoğlu yüzde yüz kazanacak çıktı

murat kurum için ise kartların çoğu kötü. ekrem imamoğlu güçlenerek çıkacak ve son kartta görüldüğü gibi zafer kutlaması yapacak. kendisi geçmişte güzel işler yapmış, şimdi de aynı şekilde güzel görünüyor ve ailesi ile daha ön planda olmalarını tavsiye ediyor kartlar. bolluk ve bereket unsurlarını seçim çalışmasında kullanması onun yararına olacak. elinde kazanmak için her şeye sahipmiş. tek eksik ittifak olarak görülüyor fakat bu da küçük bir eksik olarak yer alıyor. kafasında çizdiği yolu netleştirmesini istiyorlar. kafasında birçok hedef varmış ama bu seçim onun gideceği yolu netleştirecekmiş. rakibinden daha güçlüymüş, bunu avantaj olarak kullanmasını istiyorlar. iftira atacaklar fakat attıkları iftiraları geri püskürtecek güce sahip olduğunu söylüyorlar. kendisine güvenmeliymiş.

murat kurum için kartlar kötü çıktı

onun için yeni deneyimleyeceği bir alanmış. kendisinin daha önceki pozisyonunu koruması gerektiğini söylüyorlar. adaylığı kabul etmemeliymiş. aklında bir plan var ama o tutmayacak. kaybetmesinin en büyük nedeni ekonomiymiş. kendisinin yanlış bir tercih olduğunu ve istenileni yapamayacağını söylüyorlar. seçim sonrası yaşayacağı hezimet kendisini kötü etkileyecek. sonucu görüyorsunuz: yıkılan kule kartı. sonuç olarak, kaybedecek ve kendisinin kaybı büyük olacak.

gelecek bizim şimdi sahip olduğumuz ve gelecekte elde ettiğimiz farkındalıklara göre yaşandı. sonuç bu şekilde. ülkemiz için hayırlı bir seçim olması dileğiyle.