Bumble'da En Sık Rastlanan Erkek Profilleri

İlk mesaj atma hakkının kadınlarda olduğu flört uygulaması Bumble'da bir kadın kullanıcı, sık karşılaştığı erkek profillerini sıralamış.
Bumble'da En Sık Rastlanan Erkek Profilleri

bumble... bekarlığımın ikinci ayında bir bakayım nasıl oluyordu bu işler diye indirdiğim app. kategorize etmeden duramıyorum, elim ayağım titriyor resmen. elbette konumuz erkek profilleri:

doktorlar: hepsinin adının başında dr. yazıyor ve çoğunun boynunda steteskop var. en absürt gördüğüm profilde adam ameliyathane esnasının videosunu koymuş, yuh!!! "hani olur da steteskopa inanmazsanız, bakın ameliyat da yapabiliyorum!!" peki hastanın rızasını aldın mı amca?

pilotlar: kokpitte üniformalı fotoğraf, net. bu kadar. daha ne olsun kızlar, buna da düşmeyecekseniz artık, adam pilot pilot!!

gym erkekleri: bunlar elle tutulur meslekleri olmayanlar veya 40'a merdiveni dayayıp patates olmaya ramak kalmış grup. elde iphone 14 pro max ile aynadan hemen spor sonrası taze taze kaslı fotoğrafları var. genelde telefon yüzün büyük bir kısmını kapatıyor, odak şiş ve terli vücut.

yönetmen/sesçi/ışıkçı vs: bak bunlar yeni türemiş eskiden yoktu. mesleğin gerektirdiği çeşitli ekipmanlarla fotolar; mikrofon, kulaklık, yönetmen sandalyesi, karavan, ünlüler.

420'ciler: about me kısmında 420 yazar. yani diyor ki: sabah kalkar kalkmaz ot içerim, kafam hep dumanlıdır. cool göründüğüme bakma, beyin hücrelerimi kaybettiğim için seni üzerim tatlı kız! meslekleri bilinmiyor...

kedili adamlar: hep 30 üstü yalnız kadınlara yapıştırırlar bu yaftayı ama azımsanmayacak derecede kedili adam var. en belirgin özellikleri kafalarının hemen yanında, omzunun üzerinde kedi olan profil fotoğraflarıdır. istisnası yok, inanın bana! hep aynı poz.

arkadaşlarıyla fotoğraf koyan tipler: bir bakıyorsun fotoğrafta 2 kişi var, diğer fotoğrafa geçiyorsun 5 kişi var. sonra kendi çabalarınla iki fotoğrafta da olan kişiyi bulup sola kaydırıyorsun. genelde bunlar görece çirkin oluyorlar ve kalabalık foto içinde kaynarım diye düşünüyorlar sanırım.

kadınlar: şaşırdınız değil mi? çünkü bu ablalar ingilizce bilmedikleri için aradıkları cinsiyeti kadın seçiyorlar, dramdır ha bu :(

şimdilik tasnifim bu kadar, saygılar.

ekleme: ekşi sözlük'te mesaj atıp sadece kadın kategorisiyle ilgili çokça "lezbiyendir onlar" diyen oldu ama hayır arkadaşlar, benim aradığım kadın değil ki; kadın kendi cinsiyetini de erkek seçmiş :)