Ekşi Sözlük'te Yazarlık Yapan ve Hiç Tanımadığı Bir Yazara Burs Veren Şehit Kaymakam: Fatih Safitürk

Mardin Derik'te teröristlerce şehit edilen kaymakam Muhammed Fatih Safitürk, aynı zamanda bir Ekşi Sözlük yazarıymış ve Sözlük yazarlarından ''babunun pembe yeri''ne burs vermiş. Olayı kendisinden dinleyelim.
Ekşi Sözlük'te Yazarlık Yapan ve Hiç Tanımadığı Bir Yazara Burs Veren Şehit Kaymakam: Fatih Safitürk

kendisi bir sözlük yazarıdır.

bana (bkz: burs veren sözlük yazarları)'na yazdığım entry üzerinden ulaşmıştı. çok zor bir dönemimde yardımcı olmuştu bana. onun sayesinde okul ders notlarımı alabiliyordum. ismini banka hesap bilgisinden öğrenmiştim.

çok fazla sohbetimiz olmazdı. sadece teşekkür maillerimde başka bir şeye ihtiyaç duyup duymadığımı, hayatımın nasıl gittiğini sorardı. kendisi hakkında hiçbir konuşmamız olmadı sadece ben ona nasıl olduğunu sorduğumda çok iyiyim derdi o kadar. twitter hesabından da anlaşılıyordu zaten mutlu olduğu.


fatih abim. seni dün haberleri izlerken gördüm. gerekirse ankara'ya sevk edilebileceğini öğrenmiştim. mail attım sana belki cevap verirsin yardımcı olabileceğim bir şey olur umuduyla. cevap veremedin.

her şey için çok teşekkür ederim sana. huzur içinde yat.

yer aldığı bir belgesel


edit
: lütfen daha fazla sormayın kesinlikle nickini paylaşmayacağım.

hayatını kaybetmiş bir insanı entryleri üzerinden linç etmek icin fırsat kollayan yazarlar hiç umutlanmasın kendisinin herhangi bir siyasi görüşü savunan entrysi bulunmamaktadır.