Football Manager 2022'ye İngiltere Alt Liglerinden Başlayanlar İçin Süper Oyuncu Tavsiyeleri

Bir takımı İngiltere'nin 6. liginden alıp zirveye çıkarmayı başarmış bir Sözlük yazarı anlatıyor.
Football Manager 2022'ye İngiltere Alt Liglerinden Başlayanlar İçin Süper Oyuncu Tavsiyeleri

football manager 2022'ye ingiltere alt liglerinde başlayanlar veya halihazırda oynayanlar için oyuncu önerileri verebilirim. ben oyuna curzon ashton takımıyla vanarama kuzey'de başladım. yani ingiltere altıncı ligi oluyor. bayağı kötü bi takım ve bütçesi sıfır. hatta maaş bütçesi bile ekside. çoğu topçu gelmek istemiyor ama kanırta kanırta ya almayı başardım ya da kiraladım. aşağıda bazı topçuları yazmak istedim. 2030 yılındayım ve şu an championship ligindeyim. tamamen kendi çabalarımla bulduğum oyuncular bunlar.

kacper mialkowski: ilk senede alabiliyorsanız alın yoksa kiralamaya çalışın. ya ilk ya da ikinci sene sonu sözleşmesi bitiyor sanırım, beleşe almıştım. premier lige kadar götürüyor. süper bi sol kanat bek. 7-8 senedir bende.

marcelo saraiva: yukarıdaki arkadaş gibi ilk senede alabiliyorsanız alın yoksa kiralamaya çalışın. iki sene sonunda sözleşmesi bitiyor, bedavaya alabilirsiniz. ben öyle yaptım. dmc mevkinde 7-8 senedir oynuyor bende. premier lige kadar götürür. faydalı topçu.

bjorn hardley: sanırım ilk sene sonunda serbest kalıyor. manu oyuncusu. mialkowski için söylediklerim bunun için de geçerli. direkt yapışın 6-7 sene stoper aramayın. çok çok iyi oyuncu. en çok önerebileceğim adamlardan.

charlie mcneill: bu adamı mutlaka almaya çalışın. ben boşa düşünce bedavaya almıştım. 5 sene oynattım, çok güzel gol rakamları yakaladı. hatta premier ligde bile oynar. ama 13m euro teklif gelince sattım.

todd miller: ben bu adamı 2027 yılında keşfettim. alt ligler için müthiş bi topçu. kiralık falan bir şekilde yapışın. brighton'da oynuyor oyunun başında. gol, asist ne ararsanız var. sol kanat, sağ kanat oynuyor.

stefan bajcetic: buna da yapışın, sözleşmesi bitince beleşe alırsınız. liverpool'da oynuyor oyunun başında sanırım. yıllarca götürür. stoper.

kian breckin: city'de oynuyor, sözleşme bitiminde aldım. asist makinesi. baya faydalı oldu yıllarca. kesinlikle öneririm.

john patrick: ispanya'da oynuyor, getafe'de. beleşe almıştım, sözleşmesi bitince. baya iş gördü yıllarca. uzun boylu. orta kafa gol oyunu çok oynattım bu arkadaş sayesinde.

ben blythe: bunu kiralayabiliyorsunuz. param olmadığı için alamadım. üst üste 2-3 sene kiraladım. ing alt ligleri için süper stoper.

george alexander: bu adamı asla alamadım, gelmedi benim takıma. ama kamyonla gol attı her seferinde ibne. her oynadığım maçta bana 1-2 gol yazdı. geliyorsa kaçırmayın bu adamı.

dante cassanova: tottenham'da oynuyor, kiralayabilirsiniz. ya da sözleşmesi bitince bedelsiz alabilirsiniz. sağ kanat bek.

ben thompson: fleetwood'da oynuyor, 2 sene kiraladım. iş gördü. süper diyemem ama iyidir.

liam cross: bunu da northampton'dan kiraladım, 2-3 sene. iyi bi orta sahadır, iş görür.

kyle hayde: tranmere'den kiraladım 2-3 sene. bunu kesin kiralayın, güzel topçu.

rico browne: iyi bi stoper.

manasse mampala: 3-4 sene oynadı bende. ilk 2 sene kiraladım, sonrasında aldım direkt. baya gol attı. tavsiye ederim. iyi bi ofans oyuncusu.

andre brookes: zor geliyor ibne ama iyi topçu. kiralık olarak oynadı 2 sene bende.

jesse wangusi: stoper veya dmc oynar. pasördür, iyi topçu.

callum hulme: sağ bek, dmc, mc, amc. her yer oynuyor. çok yönlü. almaya çalışın, olmadı kiralayın.

sam graham: iyi bi stoper.

corey panter: pasör stoper.

goran babic: bu adam da bayağı iyi. 4 sene oynadı bende. sözleşme bitiminde almıştım. tavsiye ederim.