Gitar Dersi Veren Rocksmith 2014'ü Oynamak İsteyenlere Tavsiyeler

Rocksmith + versiyonunu es geçip eski Rocksmith 2014'e dönmeye niyetlendiyseniz yardımcı olalım biraz.
Gitar Dersi Veren Rocksmith 2014'ü Oynamak İsteyenlere Tavsiyeler

bende rocksmith 2014'ün orijinal versiyonu var ama ben steam'den aldığım zaman oyun fiyatı ne ise kendi orijinal kablosu da aynı fiyattaydı. şimdi kablo fiyatı uçmuş gitmiş. illa bu oyunu oynamak istiyorum diyorsanız...

1. orijinal kablo önceliğiniz olsun

ıvır zıvırla, ses dosyası yüklemeyle, ses gecikmesiyle uğraşmazsınız. taktığınız gibi bilgisayar otomatik olarak gitarınızı tanır. yok mu yurt dışında akraba, eş dost? amerika amazon 30 dolar civarında, ingiltere amazon ise 25 pound civarında bir fiyata satıyor. oralarda yaşayan biri için dışarda bir öğün yemek fiyatı, ne yazık ki bizde 800 olmuş.

gecikme oluyorsa öneri

2. cherub rock adlı dlc mutlaka olmalı

neyse ki bunun fiyatı oldukça ucuz.

3. customforge sitesine ücretsiz üye olun

sonra da gerekli dosya burada. bu sayfadan indirip dizine atın, zaten orda video olarak güzelce anlatılmış.

4. https://ignition4.customsforge.com/ adresinden istediğiniz şarkıları varsa indirebilirsiniz

kırmızı olarak işaretli satırlar resmi dlc olduğu için ne yazık ki bu siteden indirilmiyor. bazı şarkıların birden fazla versiyonu var, önceliğiniz siteye eklenme yılı en son olan hangisiyse onu indirmek olsun. genelde yeni tarihliler daha doğru oluyor, senkron problemi olmuyor vs... indirdiğiniz bazı dosyalarda birden fazla dosya olur, siz p.psarc'ı dlc klasörüne atacaksınız. m uzantılı olan mac için, xbox ps zaten belli oluyor. bazı şarkılarda dd harflerini görürsünüz, bunlar dinamik zorluk eklenmiş şarkılardır, çalışırken zorluğu ( çalım esnasında tüm notalar mı yoksa temel aksan notaları mı görünsün ekranda ayarını yapmanıza izin verir.)

5. resmi dlc'leri ücretsiz indirmek içinse şu google drive adresini kullanabilirsiniz

son olarak

rocksmith+ ile ilgili olarak olumlu yorum hiç görmedim, üstelik dolar bazında aylık/yıllık üyelik ve şarkıların zamanla telifinin biteceği, ubisoft online bağlantı problemlerinin asırlardır devam etmesi ve çevrimdışı modun olmaması gibi bazı temel sorunlar nedeniyle rocksmith 2014 asla popülerliğini kaybetmeyecek.