Greta Thunberg'in Kullanımıyla Tekrar Gündeme Gelen Small Dick Energy Nedir?

Small dick energy (küçük pipi enerjisi) ne anlama geliyor? Bir süredir kullanımda olan ve geçtiğimiz gün çevre aktivisti Thunberg'in Twitter'da karbon emisyonu yüksek araçlarıyla kendisini mention'layan bir kullanıcı için sarf etmesiyle popülerlik kazanan deyişi açıklıyoruz.
Greta Thunberg'in Kullanımıyla Tekrar Gündeme Gelen Small Dick Energy Nedir?

Nedir?

small dick energy nedir? bu gerçekten küçük s*ke sahip olmayı gerektiren bir kavram değildir. (boyum şu, ayak numaram bu, s*kim de kocaman diye belirtme gereği duyan arkadaşların da dahil olduğu bir grup mesela bu) s*k boyutundan bağımsız, erkeklerin konuşmalarından, tavırlarından, davranışlarından yola çıkılarak varılan bir yargıdır diyebiliriz. (hayvani pick up kullanan erkekler, pitbull besleyen erkekler, sürekli kadın düşmanlığı yapanlar falan da bu gruba dahil edilir genelde.)

eskiden kızlarla aramızda bayağı bayağı fiziksel olarak sınıflandırıyorduk erkekleri

gençlik işte. oysa penis bir kinder sürpriz yumurtası gibidir. you ll never now until you taste it bacılar.

ayağı büyükse, boyu uzunsa, güzel bir kadınla birlikteyse vs kesin büyüktür diyorduk. ayağı 44 olup serçe parmağım kadar olanı mı dersin, boyu 1.85 olup badem salatalık olanı mı dersin… hayır büyüklük de bir boka yaramıyor ki kullanmayı bilmiyorsa, nereden tutsan elinde kalıyor bazıları. penisin binbir türlü sıkıntısı var, sertleşememe, erken boşalma, incelik vs. kısaca kendi seçemedikleri ve düzeltemeyecekleri bir şey üstünden sınıflandırıyoruz. bir de kadınların birbirine ilişkilerini anlatma huyu çok büyük bir batak. kalp kırmayın. gerçi kırmasanız da nasıl oral yaptığınızdan götünüzün kılına kadar biliyoruz.

ama özünde small dick energy; aşağılık kompleksiyle davranan, aşırı ataerkil erkekler için söylenmiş soyut bir tanımdır. çünkü bir erkeğin performansı tek başına penisinin boyutuna bağlı değildir.

3 kızdan oluşan bir arkadaş grubumuz var

burn book'vari bir kılavuzumuz var. erkekleri tasnifliyoruz tahmin edersiniz ki. bu small dick energy öyle bir şey ki, hiç sekmiyor hep aynı tip erkeklerde kendini gösteriyor. kutsal burn book'tan inciler... small dick energy deyişi erkek bireyin,

*mcı olarak tabir edilebilecek şekilde meriç olması,
araç kullanırken yersiz derecede agresif olması,
mütevazılık adı altında gizliden gizliye kendini övmesi, egosantrik cümleler sarfetmesi,
iş dışında belirgin bir uğraşısının olmaması; varsa da (örneğin bir dans kursu) birilerini "düşürmek" için gitmesi,
mükemmelliyetçilik diye nitelediği şeylerin yine ego tatminiyle alakalı olması,
sözde feminist olması ancak reddedildiğinde çirkinleşmesi,
cinsel performansıyla ilgili sözler sarfetmesi,
arabasıyla ya da benzeri bir şeyle övünmesi,

small dick sahibi biri olduğunu işaret eder.

Farklı bir yorumla bitirelim

small dick energy... düşük özgüven ile birlikte agresif, toksik erkek tutumunu küçük s*kli olmasına işaret eden aşağılayıcı bir kavram. bazı hemcinslerim bunu dünyanın sırrını çözmüşçesine bazı erkekleri etiketlemek için kullanır.

pardon ama bir insanı yaratılış şekliyle aşağılamayı kendinizde nasıl had olarak görüyorsunuz? cinsel organıyla küçük düşürecek kadar nasıl karakter yoksunu bir tutum gösterebiliyorsunuz? s*ki büyük olmayan erkekleri nasıl böyle baskı altında bırakıp damgalıyorsunuz? s*ki büyük olan kişi “erkek” ama s*ki küçük olan aşağılık bir “varlık” ve bu yüzden de özgüvensiz ve agresif mi? bunu söyleyen insan benim gözümde cahil, ahlaksız, karaktersiz ve görgüsüzdür.