Güzel Bir Kamp Tatili Yapabilmek İçin Gerekenleri Nereden Temin Edebilirsiniz?

Metro Türkiye aracılığı ile
Yazın yaklaşmasıyla birlikte doğanın içinde, güzel bir kamp tatili yapma planları da hız kazandı. İşte size yol gösterecek bir yazı.


Yazın bütün heybetiyle gelmesine artık çok az zaman kalmışken doğal olarak tatil planları da zihinleri kurcalamaya başladı. Bu planların başında ise koca yıl boyunca adeta içine hapsolduğumuz şehirden kaçmak ve doğaya dönmek geliyor. Doğaya dönerken unutmamamız gereken çok önemli bir şey var ama: kullanacağınız ekipmanlar! 


Metro Türkiye’nin bu alanda ürün çeşitliliği sunarak hazırladığı yeni Doğaya Dönüş ürün kataloğu ile ekipmanlarınızı temin etmek bayağı bir kolaylaştı. Metro Türkiye’nin zengin Doğaya Dönüş ürün yelpazesi, çevreye zarar vermeden güzel bir kamp tatili, doğa sporu veya yürüyüş yapmak isteyenlerin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor.


Kampçılığa başlangıç için gereken ürünler neler peki? 

Doğaya Dönüş kataloğunda kampçılığa yeni başlayanlar için bir dakikadan kısa sürede kurulabilen otomatik çadırlardan çadır içerisine veya bir ağacın altına serebileceğiniz mat çeşitlerine, kampa uygun mutfak malzemelerinden kamp masası ve sandalyelerine, hamaklardan kamp fenerlerine kadar, kamp yaşamının farklı ihtiyaçlarının tümüne hitap eden ürünler var. Doğayı sevenler artık tüm ihtiyaçlarını aynı yerde, bir Metro Türkiye mağazasında hızlı bir şekilde karşılayabilecek.


Diyelim ki çadırınızı ve mataranızı sırtlayıp o harika mekana vardınız, yemek işini nasıl halledeceksiniz?

Metro Türkiye, herkes için sağlıklı beslenme anlayışını Doğaya Dönüş kataloğunda da ön plana çıkarıyor. Kampta kolay hazırlanacak, çöp yaratmayacak ve sağlıklı beslenmeye yardımcı olan ürünleri, yani Metro Chef Hazır Yemek çeşitlerinden, yüksek protein içeren Metro Chef Ton Balığı çeşitlerine, kamp günlerinde size enerji verecek Aro Garland İncir gibi pratik çözümlerden leziz Rioba kahvelere kadar birçok yemek çeşidini sunuyor. İşte size mis gibi çevrenin sürdürülebilirliğini bozmadan ve hiçbir şeyi tahrip etmeden doğaya gitme fırsatı.

Büyük şehirde bunalanlar artık gönül rahatlığıyla doğaya dönebilir. Doğayı tahrip etmeden kamp kurmak ve açık havada efil efil sporunu yapmak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı tüm ürünler Metro Türkiye’nin yeni Doğaya Dönüş kataloğunda bir arada. Sadece tek bir mağazadan, kolayca ve hızlıca.