İçeride Acayip Bir Ortamın Olduğu, Berlin'in Popüler Tekno Fetiş Kulübü: KitKatClub

Tekno müziğin başkenti, gece hayatıyla meşhur Berlin'in en ilgi çekici kulüplerinden biri kesinlikle KitKatClub. Peki nasıl bir yer burası? Buraya giden, burada eğlenen Ekşi Sözlük yazarları anlatmışlar.
İçeride Acayip Bir Ortamın Olduğu, Berlin'in Popüler Tekno Fetiş Kulübü: KitKatClub

kitkat club, berlin'deki bir tekno müzik seks / fetiş kulübüdür. girişi pek kolay değildir. girişte tipine kesinlikle bakıyorlar, bazı günler üstünü çıkarmanı, bazı günler sadece boxer'la kalman isteniyor. içerde bayağı anadan doğma gezen insanlar da var ve bu çok normal karşılanıyor.

girişte aynı zamanda telefonunu da vermeni istiyorlar. bayağı üstünü astığı askıya bir de poşet bağlıyor, poşetin içine telefonunu koyuyor, vermek istemezsen de kapıyı gösteriyorlar.

çoğu kişi kafası güzel şekilde içeri giriyor, elinde alkol olan çok çok az insan var.


bir saatten sonra herkes kulübün içindeki havuzun orada uyumaya falan başlıyor. az da olsa havuza girenler de oluyor. (kulüp oldukça büyük. her zaman her bölgesini açmayabiliyorlar. yoğunluğa göre büyütüp küçültüyorlar. havuz kısmını hiç görmemiş bazıları.)

darkroom'ları da var. bu kısımlarda her türlü seks yapan insanı görmek mümkün. bir kısım insan da darkroom dışında yataklarda, jinekolog koltuğunda vs. beraber olmayı tercih ediyor.

gözümün önünden gitmeyen bir manzarayı anlatayım. bir adamla kadın sevişiyorlar, onlar sevişmeye devam ederken kadının arkasına rastgele başkaları geçiyor, işini hallediyor ve gidiyor. kadın arkasını dönüp kim bu falan diye bile bakmıyordu. bayağı şoka girip bir süre izledik bunu. ben 5 farklı adamın sırayla gelip gittiğini gördüm.

kitkat, içeride herkesin tuttuğunu öptüğü, rastgele birilerinin kucağına atladığı bir seks kulübü kesinlikle değil. böyle bir niyetiniz varsa insomnia gibi başka mekanlara gitmelisiniz. kitkat mükemmel bir tekno müzik kulübü, akşam 10'dan sabaha kadar kendinizden geçeceğiniz, durmak bilmeden devam eden harika bir müzik/dans alanı var. bunun yanında o günün programına göre mekanın diğer bölgelerinde show amaçlı fetiş eventleri de dönebiliyor, izleyebilir ya da katılabilirsiniz.


havuzun olduğu avlu kısmında uzanıp gayet chill bir şekilde oturup, arkadaşınız/sevgilinizle muhabbet edebilir ya da yeni insanlarla tanışabilirsiniz. seks kısmına gelirsek. evet, mekanın darkroom denilen köşelerinde, özellikle ilerleyen saatlerde, hareketlilik oluyor ve isteyen istediğini rahatça yaşayabiliyor (bence özellikle exhibitionist fantezilere sahip insanlar için harika) ama oraya gelen insanların çoğunun derdi özgürce, yargılanmadan ve içinden geldiği gibi müziğin tadını çıkarabilmek diye düşünüyorum.