İtalya Serie A'yı Sarsan Mauro Icardi Olayının Perde Arkası

Olayların adamı Mauro Icardi, geçtiğimiz günlerde henüz 23 yaşındayken otobiyografisini yayınladı. Yayınladı ama ne yayınlama... Kitapta geçen bazı ifadeler Inter'in kale arkası tribünü CurvaNord'u çok kızdırdı.
İtalya Serie A'yı Sarsan Mauro Icardi Olayının Perde Arkası

mevzu şu. 

daha doğrusu bu armutun 23 yaşında yazdığı otobiyografisinde yazan, 3-1 kaybedilen sassuolo maçından sonra, bu anten ile guarin, taraftarın çağrısı üzerine, tribüne doğru gidiyorlar. daha sonra küçük bir çocuk, icardi'nin formasını istiyor. bu da fırlatıyor ona doğru, çocuk formayı aldıktan sonra, interin meşhur tribünü curva nord'un liderlerinden biri, formayı icardi'ye geri fırlatıyor. 

sonra da icardi, iddaa ediyor ki, bu formayı geri gönderen kişiye saydırmış, seni gidi aşağılık pislik, tribününe hava atmak için bu yaptığın şey ahmaklık hey dostum diyerek. sonra gene kendi iddaası o ki, bütün soyunma odasında bu yaptığı büyük takdir toplamış, çünkü kimse böyle bir duruma cesaret edemezmiş. hatta diyorki, kaç paralık adamlarsınız ulen, 50 mi 100 mü 200 mü, arjantin'den yüz tane katili salarım üstlerine, hepsini oturturum kazığa.


tabi tüm bu yazdıklarından sonra, curva nord açıklama yapıyor, maçta pankart açıyor. açıklama da, sırf sömürü için, kendini bizden daha iyi göstermek adına, çocukla ilgili uydurma bir hikaye yazıyor, halbuki bu dünya da çocuklara yardımla ilgili tribünde kareografi yapan tribün biziz. pankartta da kafiyeli bir biçimde ''you are finished, you are done, take the armband, you clown, yes that s what we demand'' yazıyor. yani diyorki pazubandı çıkar ve siktir git soytarı seni.zanetti'de ultimatomu almış olacakki, o da taraftara daha yakın şekilde durumu değerlendirip, icardi'nin kaptanlığını tekrar gözden geçireceklerini söylüyor. 

Bu olaylar üzerine Icardi bir özür mesajı yayınlıyor.


Ancak Inter tribünleri bu özrü kabul etmiyor.

bu hafta alırlar elinden. aslında ben bu patalojik vaka hakkında niye bu kadar yazdım onu da bilmiyorum. 21 yaşında en yakın arkadaşının manitasını araklayıp adamın öz oğullarıyla baba oğul ilişkisi kurmaya çalışan, o minvalde fotoğraflar paylaşan ruh hastası herif. 

milano da barındırmazlar bunu artık. siktir ederler düzgün bi paraya.