Kobra Murat'ın Altın Sarısına Batırıp Parlak Taşlar Döşediği Rengarenk Evi

Roman düğünleri için moda tasarım işleri yapan, ekran ve sahnelerdeki şarkı performanslarıyla ününe ün katan Kobra Murat'ın (Murat Divandiler) evi de kendi kişiliği gibi renkli.

Kobra Murat'ın evine Ekşi Sözlük'ten gelen yorumlar

ben çok beğendim dostlarım. armağan çağlayan'a anlatmıştı; kapıyı falan hep kendisi boyamış eşiyle birlikte. ne güzel; karı-koca böyle mutlular, böyle yaşıyorlar. çocukları da çok güzel, allah bağışlasın. içinde mutlu olunan her ev güzeldir arkadaşlar. ben kendi evimde tercih etmesem de mutlularsa bize ne.

romanların ne kadar renkli bir hayatının olduğunu bilmeyenlerin eleştirmiş. aga, kobra murat dediğin adam roman ve adamların kültürü bu. süsü, gösterişi, altını çok seviyorlar ve bu uğurda istediklerini yapıyorlar. asıl kobra murat, modern mimari çizgiyle tasarlanmış bir evde oturursa şaşırın çünkü adam öyle bir evde sıkılır. o; renk cümbüşünü, yaldızları, altınları ve değerli taşları seviyor çünkü.

hiç roman düğününe, nişanına, sünnetine gittiniz mi? nişan kıyafetlerine siz asla dokunmazsınız fakat onlar severek giyiyor. 5-6 sene evvel izmir tenekeli’de hıdırellez’e gitmiştik ekipçe. rio karnavalı'ndan farksız bir renk cümbüşü, neşe, heyecan ve mutluluk vardı. güvenlik konusunda biraz endişe olsa da gitmenizi tavsiye ediyorum. o zaman kobra murat’ın abartmadığını, hatta mütevazı bile durduğunu göreceksiniz.

armağan çağlayan röportajında izlediğim kadarıyla eşinin, "yapma tv'yi bozacaksın" uyarısına "bozulursa bozulsun, ben hayatı böyle görmek istiyorum" cevabını verip tv çerçevesini swarovski taş döşemeye devam etmiş adama sallamayın, komik olmayın.

bu şekilde var olup, kariyer inşa edip devam etmiş adama ancak saygı duyulur. kaçımız hayatı istediği gibi görüyor, bunun için ne yapıyor? izlediğim kadarıyla takdiri hak ediyor. öyle veya böyle.