Kuzey Işıklarının İlhamı ile Rengarenk Bir Koleksiyon: Aurora

Saat&Saat aracılığı ile
Jacques Philippe, İsviçre saatçiliğinin kalitesini günümüz dünyasının modern tasarım konseptiyle birleştirerek harika bir koleksiyona imza atmış.
Kuzey Işıklarının İlhamı ile Rengarenk Bir Koleksiyon: Aurora


Renkler, bilinçaltımızda farklı duygusal tepkiler ve çağrışımlar uyandırırlar. Bazı renkleri gördüğümüzde içimiz kıpır kıpır olur, bazısı ferahlık hissi uyandırır, bazısı ise dinginlik verir.

Yüksek malzeme kalitesi ve işçilikle sanat eseri gibi saatler üreten Jacques Philippe, renklerin psikolojik etkilerini çok iyi kullanarak, İsviçre saatçiliğinin mirasını günümüz dünyasının modern tasarım konseptiyle birleştirmiş ve Aurora adında harika bir koleksiyona imza atmış. Kuzey ışıklarından ilham alınan, “Joy of Color – Renklerin Neşesi” mottosuyla oluşturulan bu koleksiyonda renklerin gücü ön planda.

1. Yeşil: Doğanın Eşsiz Yansıması

Genellikle doğa, tazelik, yenilenme ve dengeyle eşleştirilen yeşil renk, Jacques Philippe'in Aurora koleksiyonunda kendine yer buluyor. Doğayla uyumlu bu eşsiz yeşil saatle huzur duygusunu her zaman en üst seviyede yaşayın.


2. Sarı: Neşe ve Umudun Karşı Konulamaz Karışımı

İnsanda neşe ve iyimserlik gibi duygular uyandıran sarı rengi Jacques Philippe ile bileğinizde taşıyarak pozitifliğinizi diğer insanlara da bulaştırabilirsiniz.


3. Beyaz: Dengeyi Hissedebileceğiniz Bir Sadelik

Çok yönlü ve zamansız bir renk olan beyaz; saflığı, dengeyi ve dinginliği temsil eder. Jacques Philippe'in çabasız bir şıklık vadeden bu beyaz saatini her an bileğinizde taşıyabilirsiniz.


4. Mavi: Gökyüzünden ve Denizden Daha Geniş Bir Sonsuzluk

Huzur, barış, dinginlik ve netlik gibi duygular uyandırmasıyla bilinen bir renk olan mavi, Jacques Philippe'in Aurora koleksiyonunun olmazsa olmaz bir parçası. Dengeli ve kendine güvenen bir kişi olduğunuzu bu şık saat ile çevrenize hissettirebilirsiniz.


5. Turuncu: Mutluluk ve Enerjinin Sonsuz Birleşimi

Jacques Philippe'in kalite ile şıklığı birleştirdiği turuncu kadranlı saati, özellikle yaz aylarında modunuzu yükseltebilecek bir aksesuar.


Jacques Philippe'in, kuzey ışıklarından aldığı ilhamla oluşturduğu Aurora koleksiyonunun rengarenk saatlerini keşfetmek için tıklayın.