Müge Anlı ile Tatlı Sert'in Çekimine Giden Bir Ekşi Sözlük Yazarının Stüdyo İzlenimleri

Hayalini gerçekleştirip Müge Anlı ile Tatlı Sert programının çekimlerine seyirci olarak giden bir Ekşi Sözlük yazarı, oradaki izlenimlerini aktarmış.
Müge Anlı ile Tatlı Sert'in Çekimine Giden Bir Ekşi Sözlük Yazarının Stüdyo İzlenimleri

cuma günü yayına katıldım, ani bir gribal enfeksiyon sebebiyle yazamadım sıcağı sıcağına. şimdi hemen yazalım.

öncelikle 'yok müge'ye filtre yapılıyor, normalde göz altı torbaları var falan' diyenler gerçekten çarpılır. hayatımda gördüğüm en naif, zarif ve asil insan olabilir. minicik ve çok güzel ya, aşırı güzel.

seyirciler için bi teyzeyi koordinatör yapmışlar, deli heyecanlı tabii, 'susun kızlar, susun yeter' diyerek sürekli seyircileri susturuyor.

yayına girerken nazmiye ve ailesi orada bekliyordu. görünce bi elim ayağım titredi, yanımdaki arkadaşım beni sakinleştirdi ahshah.


sevcan sanırım, şaşırma efekti veriyor hemen oradan aaaooıuuy, seyirciler de aaauuluyor, bi de cıkcıkcık, ben en çok cıkcıkcık yaptım.

ilginç bi şekilde nazmiye'nin annesine bi duygulandım, gerçek gibi yalvarıyordu kızına. beyaz tahtalara sürekli notlar yazıyorlar mügecim ordan okuyor, asilce kafasını çeviriyor okuduktan sonra.

rahmi bey program boyunca uyukladı, şevki hocama hiç söz verilmedi. kamera müge'yi çekmediği her an müge telefonuyla uğraşıyordu, adam ona müge hanım müge hanım diye haykırıyor, müge telefondan kafasını kaldırmıyor. ben bu kısmı epey saçma buldum ama arkadaşım, müge'ye oradan yayın akışının geldiğini, istihbarat aldığını, ondan telefonla bu kadar oynadığını söyledi.


reklam aralarında hemen güvenlikler seyircilerin önüne iniyor müge rahatça arkaya geçsin diye. bu da saçma biraz tabii. sigara odasına çıktık, nazmiye millete öldürücü bakışlar atarak sigarasını içti gayet rahat bi şekilde. yayın esnasında da nazmiye koltuğunu değiştirmek istedi seyirciler ters ters baktığı için bence. ekipten biri, adını unuttum, ya manyak bu kız ya falan diye konuştu, baya seviyorlar onu sanırım.

stüdyonun fotoğrafını çekmek kesinlikle yasak, elinizde telefon görürlerse alıp galerinize bakıyorlar, fotoğrafları sildiriyorlar.

hea bi de reklamdan önce müge stüdyoya geldiğinde tatlıs tatlıs muhabbet ederken son 5 diye saymaya başlıyorlar, kadın çat diye yüz ifadesini değiştirip yayına giriyor, çok profesyonel.

bi daha gidilir mi, gidilir, eğlence olsun. ben beğendim, hayalime değmiş, gitmek isteyen herkese tavsiye ederim, inanın hiç beklemediğiniz zamanda oluyor kuzularım ahshah.