Murat Boz ve Eser'in İşte Benim Stilim Kızlarıyla Olan Kaçamağına Ekşi Sözlük'ten Gelen Tepkiler

Murat Boz ve Eser Yenenler, dün gece İşte Benim Stilim yarışmasının ünlü isimleri Bahar Candan, Nihal Candan, Nazlı Kayaaslan ve Özge Bitmez'le sabahlara kadar eğlenmiş. Mekanda başlayıp Eser Yenenler'in villasında sonlanan bu gece, Murat Boz'un halihazırda bir ilişkisi olması dolayısıyla sosyal medyada büyük yankı buldu.
Murat Boz ve Eser'in İşte Benim Stilim Kızlarıyla Olan Kaçamağına Ekşi Sözlük'ten Gelen Tepkiler


beni bu olayda en çok şaşırtan şey eser yenenler'in beşiktaş'ta villası olmasıdır.

üçlü bir türkiye için evet

aslı enver'den sonra candan kardeşler mi? ohaa düşüşün bu kadarı.

haberde anormal bişey yok fakat insan nasıl eser yenenler'le arkadaş olabilir onu anlamıyorum.

murat boz'daki vizyonsuzluk nedir ya. yahu aslı enver gibi harika bir kız arkadaşın var. hadi uçkuruna sahip olamıyorsun, ulan bahar candan nedir. öyle ya da böyle murat boz'sun yani.

daha güçlü bir murat boz için ben de evet diyorum.

şimdi aslı enver düşünsün dediğim olay. adamın dibi dağ gibi birkan sokullu'yu bırak sonra murat boz'la takıl ve şimdi olanlara bak.

candan kardeşler premier lige çıkmış. tebrikler.

bence bu işin sonu "ticari itibaarim zedeleniiyo!" diye kendine pay çıkaran sevgili acun abi'mizin "koviyirim ulan hepinizi bu kanaldan!" demesiyle bitecek gibi görünüyor son tahlilde... bu hemen olmaz ama kademeli olur gibi... zira tv8 stüdyosu "yol geçen hanı" misali bir yere döndü. bu kadarına pes diyor; candan kardeşleri, murat boz'u ve eser yenenler'i üç hayır ile uğurluyoruz.

haberin detayını okurken yarıldım. murat boz sabaha kadar sevilen şarkılarını seslendirdi. hahahahahahahahahhahahaha ya

bözö nö yööö diyenler evde kendi kendilerine dert yanarlarsa çok sevinicem. şuan bu ulkede aslı enver gibi bir kadın bahar candan'a tercih ediliyosa herkesin ayaklanması falan lazım sikiyim böyle özel hayatı. aslı kurtul şu heriften hemcinsin olarak söylüyorum :(