Neden Bir Robot Süpürge Satın Almalısınız?

iRobot aracılığı ile
İnsanlar için zaman, pek çok şeyden daha değerli artık. Robot süpürgeler de insanlara bu konuda yardımcı olmak için biçilmiş kaftan.
Neden Bir Robot Süpürge Satın Almalısınız?


1. zamandan tasarruf

çalışıyorsanız, hafta sonunuz sizin için kıymetliyse, rahat edeceğiniz kısa zamanlarda elektrikli süpürgeyle evi süpürmekle uğraşmak istemiyorsanız robot süpürge tam sizlik alet. temizlik esnasında evde olmanıza da gerek yok. işteyken ya da dışarıda herhangi bir yerdeyken mobil uygulama üzerinden vereceğiniz komutlarla eve döndüğünüzde tertemiz bir zeminle karşılaşmak mümkün. basıyorsun tuşa, evi temizleyip şarj yuvasına geri dönüyor.


2. evcil hayvanınızın tüylerine son

evinde kedi-köpek besleyenlerin en büyük dertlerinden biri evin her tarafına saçılan tüyler, kedi kumu vs. işte robot süpürge tam da bu sebeple en çok evcil hayvan sahiplerini mutlu ediyor olsa gerek. her gün ya da 2 günde bir çalışacak şekilde ayarlanmış bir robot süpürgeyle bu tüylerle artık daha az karşılaşacağınız kesin.


3. her an daha temiz bir ev

robot süpürge, üşenme derdinize son veren bir alet olduğundan düzenli aralıklarla çalıştırdığınızda yalnızca yerdeki/halıdaki tozları almakla kalmıyor; bu sayede evdeki diğer eşyalarda (sehpa, konsol vs.) olan toz birikmesi de büyük oranda azalıyor. yalnızca 1 günde robot süpürgenin haznesine dolan pisliklere şaşırmanız çok olası.


4. alerji dostu

zeminde, halıda ya da evin diğer bölümlerinde biriken tozlar ve evcil hayvan tüyleri alerjik bünyeler için ciddi manada tetikleyici unsurlar. rüzgar yoluyla havalanıp solunum yollarına doluşabilen bu tozlarla, robot süpürgenin düzenli olarak evi temizlemesiyle artık daha az muhatap olacaksınız.


5. teknolojik

boyu küçük, işlevi büyük pek çok robot süpürgenin akıllı haritalama sistemi var. bu sayede evi, odaları tanıyor. kendisine 'yalnızca banyoyu temizle' gibi talimatlar verirken, aynı zamanda girilmesini hiç istemediğiniz yasaklı bölgeleri de harita üzerinden işaretleyebiliyorsunuz. 

evi süpürürken şarjı bittiğinde yerine dönüp yeterli enerjiyi aldıktan sonra kaldığı yerden devam edebiliyor. ve içinde su haznesi bazı robot süpürgeler yalnızca süpürme işi yapmıyor, paspas da atıyor.
 

Robot süpürge teknolojisinin kurucusu ve öncüsü iRobot, Roomba robot süpürgeleriyle temizlik alışkanlığınızı sonsuza dek değiştirecek!

iRobot Roomba robot süpürge modellerini hemen incelemek için tıklayın.