Rihanna ve Lady Gaga Gibi İsimleri Giydiren, Dünya Modasının Yükselen Yeni Yıldızı: Dilara Fındıkoğlu

Türkiye'de doğan ve şu anda Londra'da yaşayan, dünya modasının yükselen yeni yıldızlarından biri Dilara Fındıkoğlu. Henüz 26 yaşında olmasına rağmen birçok ünlü ismi giydirmesiyle, çarpıcı ve farklı tasarımlarıyla öne çıkan Fındıkoğlu'na Sözlük yazarı ''gokkusagi savascisi''nin entry'siyle biraz daha yakından bakalım.
Rihanna ve Lady Gaga Gibi İsimleri Giydiren, Dünya Modasının Yükselen Yeni Yıldızı: Dilara Fındıkoğlu


sanatın, giyimin, müziğin ve kültürün modernini pek seven, beğenerek takip ettiğim moda dergisi i-d magazine'in ''londra'nın yükselen moda yıldızları'' röportajında yer verdiği isimlerden biri. 


kendisi tam bir kırmızı sevdalısı, başarılı, genç bir modacı. 


26 yaşında daha, central saint martins college of art and design'dan 2015 yılında mezun olmuş hem de, ama piyasada bu kadar yeni olmasına rağmen fazlasıyla iyi gidiyor.


rihanna,


lady gaga, 


lorde, fka twigs... sayısız model ve ünlü isme kıyafet tasarlamış bile şimdiden. 


kendisini geçen sene keşfettiğim günden beri ilgiyle takip ediyorum, tasarımları o kadar çekici geliyor ki. umarım başarılarının devamı gelir, ben de daha çok mutlu olurum onun adına.


i-d magazine'den küçük bir not: "during this time of socio-political uncertainty, their journeys remind us of the importance of being brave, breaking rules and delighting in difference - defying expectations and fighting for what you believe in."

i-D Magazine'in Dilara Fındıkoğlu için hazırladığı video


Dilara Fındıkoğlu'nu Instagram hesabından takip edebilirsiniz.