Seks Esnasında Prezervatif Yırtılırsa Ne Yapılmalı?

Seks esnasında prezervatifin yırtılmasıyla birlikte olası bir gebelik riskine karşı ne yapılması gerektiğine bakalım.
Seks Esnasında Prezervatif Yırtılırsa Ne Yapılmalı?
iStock


- eğer prezervatif taktıysanız zaten olası bir gebelik istenmeyen bir gebelik olacaktır. dolayısı ile gebeliğin gerçekleşmemesi için neler yapılması gerektiğine bakılır.

- ayağa kalkmak, idrarını yapmak gibi aktivitelerin gebeliği önleyici herhangi bir etkilerinin bulunmadığını unutmayın. böyle düşünecek kadar cahil ve saf olabilirsiniz, sizin gibi birinin yetiştireceği çocuğun sizden de daha cahil olacağını düşünün. 

- spermler vajinanın içine boşalır, oradan yumurtalıklara doğru yüzerler. sizin ayağa kalkmanız ya da takla atmanız spermlerin çok da umrunda olmaz. gebe kalma riskini belki binde bir belki yüzde bir azaltır ama işinizi ona bırakacak kadar rahatsanız zaten hiç prezervatif falan uğraşmayın. 

- vajina ile idrar deliği sadece birbirine yakın deliklerdir. mesafe olarak yakın olmaları işlevlerinin herhangi bir şekilde ortak olduğu anlamına gelmez. anal seks sizi nasıl hamile bırakmıyorsa vajinal seksten sonra da çişinizi yapmanız spermlerin vücuttan atılmasını sağlamaz. arada bir kendi vücudunuzu tanımak için uğraş gösterin birazcık da olsa. 

- bu uğraşı göstermiyorsanız bakın burada bir sürü insan bilgi vermeye çalışıyor onlardan faydalanmaya çalışın.

- onu da yapmıyorsanız cahilliğinizi belli etmek için yırtınmayın. sizin gibi başka cahiller söylediklerinizi ciddiye alabilir, bu gebelikle sonuçlanabilir ve birden fazla insanın hayatını mahvetmiş olursunuz.

- yapılacak en mantıklı şey en kısa süre içerisinde ertesi gün hapı almaktır. kalktım 15 dk yürüdüm, 3 kere de çişimi yaptım, sperm falan kalmamıştır derseniz anneliğe doğru ilk adımı atmış olabilirsiniz.

- "spermlerin çoğu" öyle vücuttan atılmaz. isterseniz vajinanızın içine elektrik süpürgesi sokun, isterseniz içine hortumla su sıkın yine de hamile kalma riskiniz ciddi biçimde var olacaktır.

- tekrar belirtmekte fayda var, işemeli sıçmalı hiçbir aktivitenin gebe kalma riskiniz üzerinde en ufak bir etkisi dahi olmayacaktır.

- eğer nasıl seks yapılacağını bilmiyorsanız ve bir şekilde partneriniz idrar deliğinize penisini sokup oraya boşaldıysa da işeyerek spermleri atmakla falan uğraşmanıza gerek yok, zaten o şekilde hamile kalamazsınız.

çocuk sahibi olmak çok ciddi sorumluluklar getirir ve seks esnasında prezervatifin yırtılması sonucunda meydana gelecek çocuğunuz gelip buralarda "gezinip çişinizi yaparsanız spermlerin çoğu vücuttan atılır" şeklinde saçmalayabilir. yapmayın.

Bu içerik de ilginizi çekebilir