Sırf Pislik Olsun diye Yapılan Şeyler

Hiçbir anlamı olmayan sadece pislik olsun diye yapılmış/yapılan şeyler:

Kaynak: gıphy


öğrencilikte para bozdurmak istediğiniz ve ''50 kuruş eksiğine bozarım'' şeklinde yanıt aldığınız bakkalın dükkanının anahtar deliğine 100 metre ilerideki bakkaldan 50 kuruşa alınan capon yapıştırıcısının tamamını ortalık sakinledikten sonra boca etmek.

Birçok durumda kullanılabilen bir pislik yöntemidir ayrıca.bir paketin içerisine saçma sapan şeyler koyup, 100 yıl sonra açılması için bir yere teslim etmek. norveç'te yapıyorlar bunu mesela.

(Bkz: norveç'te açılacak 100 yıllık gizemli paket)
adamın evine hırsız giriyor, çaldığı tek şey cüzdan. cüzdanı da komple çalmıyor sadece kendisini. içini masaya boşaltıyor. kredi kartları, para, resimler, kartvizitler... hiçbirine dokunmuyor sadece cüzdanı alıyor. cüzdan da öyle pahalı bir cüzdan değil normal cüzdan. düşüne düşüne kafayı yiyecektik. aylarca aramızda kritiğini yaptık. hala da arada konusu geçer yaparız. sen o kadar risk al, uğraş bir şekilde adamın evine gir ve sadece cüzdanın kendisini al çık. evden biri yaptı makarasına desek herif tek yaşıyor. anahtarı da kımsede yok. tanıdık biri makarasına yaptı desek en azından adam çıkar bir zaman sonra söyler. böyle de biri çıkmayınca biz buna kanaat getirdik.

maraş dondurmacısına para uzatıp çekme

gıcık olunan karşı dairenin çıkardığı çöpü eve almak. kapıcı çöpleri alıp gittikten sonra çöpü karşı dairenin önüne geri koymak. karşı daire sahibine "ulan neden benim çöpümü almadı bu kapıcı" dedirtmek.

pet şişeye işeyip, şişeyi de arkadaşın odasının kapı koluna sıkıştırmak. sonra da kapıyı tıklayıp kaçmak. ne cins insanlarla aynı evde kaldım ya rab.

telefonda yanlış arayan kişiye "o öldü" şakası yapmak. şöyle ki;

- yakup bey ile görüşcektim
+ yakup bey vefat etti. şu an evindeyiz.
- ya nasıl olur ciddi misiniz
+ evet maalesef

telefon kapanır ve tekrar arar ve o zaman yanlış aradığını karşı tarafa söylenir.

dönercilerin kebapçıların önünden geçerken yanınızdakilere durduk yere "olm burda yiyelim mi lan?" demek, değnekçiyi heyecanlandırmak, buyrun abi salonumuz klimalıdır, iyidir hoştur dedirtmek, sonra neyse ya sonra yiyelim demek.

asansörden inerken asansörü 1.kata göndermek.** böylece asansörü kullanmak isteyen birisi asansörün 1.katta olduğunu görür ve 1.katta oturanlarla ilgili küfürler eder.