Spermin Duyunca Şok Geçireceğiniz Hiç Bilinmeyen Faydaları

Sözlük yazarı "geek in aad", spermle ilgili birtakım şaşırtıcı gerçekleri anlatmış.


1- içerisindeki kalsiyum ve çinko sayesinde diş çürüklerini engeller. diş macunu ile beraber taze sıkılmış spermi dişlerinize uygularsanız uzun vadede diş çürükleri ve kayıplarının önüne geçmiş olursunuz.


2- yüze uygulandığında kırışıklıkları engeller. içerisinde bulunan spermin maddesi yüzünüzü yumuşatır ve pürüzsüzlük kazandırır. bu durum nip/tuck dizisinde de işlenmiştir. hatta new york'ta graceful services isimli spa salonu bu hizmeti 250$ karşılığında vermektedir.


3- 1. dünya savaşı'ında ingiliz istihbarat servisi mi6 spermin görünmez mürekkep olarak kullanılabileceğini keşfetmiş ve yazışmalarını hep sperm ile yapmıştır. mi6'in konu ile ilgili mottosu: 'her ajanın kendi mürekkebi var' idi.


4- suny'de psikolog olan gordon gallup hamilelikte içildiğinde sabah bulantılarını geçirdiğini keşfetmiştir. hatta daha da ileri gidip hastalıklara ve bağışıklık sistemine de iyi geldiğini söylemiştir. fakat hatırlatmakta fayda var, işe yaramasını istiyorsanız çocuğun babasına ait spermleri içmelisiniz.


5- gene suny'de bir grup psikolog tarafından 293 kadın üzerinde yapılan bir araştırmada içeri boşalınan kadınlar daha az depresyon riski altında.


6- fotie photenhauer tarafından yazılan natural harvest adlı kitapta sperm ile yapılacak yemek ve içecek tariflerine yer verilmiştir. en sevdiği tarif de irish cream with extra cream imiş...


7- italya torino politeknik üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre balık spermleri %100 yanmazdır.


döl israfı yapmayın yani.

Çoğu Kişi Tarafından Sadece Bekaretle Bağdaştırılan Kızlık Zarı Tam Olarak Nedir?