Tam 7 Bin Hamamböceği Besleyen 8 Yaşındaki Shelby Counterman'ın Saykodelik Görüntüleri

ABD'nin Oklahoma eyaletindeki Tulsa şehrinde, 8 yaşındaki Shelby Counterman'ın beş yıldır biriktirdiği hamamböceklerinin sayısı tam olarak 7 bine ulaşmış durumda ve Counterman, hepsini eşit olarak sevdiğini söylüyor.

Sözlük yazarlarının yorumları

şekilden psikopatlık akıyo zaten. kamera kapanınca ağzına çerez gibi tık tık atmıyorsa nolayım.

(bkz: delicatessen)

ruh sağlığı yerinde değildir.

ailesi tarafından acilen bir pedagoga götürülmelidir.

keza seri katillerin hayatları incelendiğinde, bu gibi olağan dışı hayvanlara yönelik merak ya da hayvana eziyet gibi özelliklerin bu kişiler arasında çok sık olduğu görülecektir.

tanım: geleceğin psikopatı küçük kız.

annesi "kesinlikle böcekleri sevmiyorum" diyor. babası hayattan bezmiş boş boş bakıyor. kız eline alıp böcekleri öpüp okşuyor. bir de köpek var evde. yatak örtüsünün altından bi sürü böcek çıkıyor. son sahnede bi kutu içindeki bir miktar böcek, kutu devrildiği için etrafa saçılıyor, aouw ouw diyip toplamaya çalışıyorlar. videoyu seyredemeyenler için özetlemiş oldum.

allahtan türkiye'de geçmiyor olay.

şimdi ben de evinde 2 farklı tür hamamböceği besleyen biri olarak ılımlı yaklaşacaktım ki, olmadı... 7 bin nedir yahu? enterasan bir çocukmuş.

ha bir de ekstra bir bilgi olarak ekleyeyim, beslediği tür madagascar hissing cockroach, bu tür baya bildiğiniz tıslar ve yetişkinleri 10 cm boyunda olur. videoda elinin üstünde tuttuğu da doğum yapmak üzere olan bir dişi. ve kokusundan bahsetmek istemiyorum...

ailesi yaşadıkları evdeki hamam böceği sorununu çözemediyseler demek ki. birlikte yaşamayı öğrenmişler.

takdir edilecek seviyede hayvan sevgisine ve muhtemelen sur gibi mideye sahip kızdır. ben en son evde gördüğüm bir tanesi için her ne kadar kapı komşum olsa da hiç tanımadığım bir adamı evime sokup böceğin icabına bakmasını rica etmiş bir insanım mesela. bu bahsettiğim vakanın üzerine de en son “zıpkınla böcek öldürülür mü?” gibi şirin sorularımı google’a sormaktaydım. babam dalga geçiyordu ama bence tüfek de iyi bir fikirdi.

hayır yani saç kılından sabuna, biradan ete, diş macunundan kitap sayfasına her haltı yiyip içebilen bu manyak canlının korkunç olacağı nasıl hesap edilemiyor ki? kitap yiyor diyorum kitap! ayrıca adaptasyon konusunda bukalemunun önünde diz çöküp tövbe isteyeceği bir ruh hastasıdır bu hayvan. dayanıklılıkla çığır açmış, çernobil’den hiroşima’dan falan canlı kurtulmuş bir psikopattan bahsediyoruz. o nedenle gördüğünüzü haşlayın, toza-buza çevirin bence. ne bileyim yakın, kuşuna dizin, elektrik verin. nasılsa soyları tükenmiyor, seni beni gömerler.

bir de ben böcekle arası iyi olabilen insanları anlayamıyorum. neden yani, niçin? ayrıca sen nasıl bir kız çocuğusun? yedi bine kadar nasıl oldu da onları kusmadan sayabildin? kızlar prenses gibi büyümüyor mu ayrıca, hamam böceği biriktirmek nedir? böyle kızım olmasın ya, atı pembe boyamak isteyen kızım olsun, entomofobik kızım olsun, lütfen tanrım!

kendisine daha tatlı ve sevimli hayvanlar tavsiye edilmesi gereken zevksiz bir çocuk.

ben asıl evin köpeğine acıdım. böceklere, "bunlar ne ulen? nereden düştüm ben bu eve?" der gibi bakıyor zavallım.

ekşi sözlük'te neyi savunuluyor anlamadım. burada bir, iki böcekten değil binlerce böcekten bahsediliyor. bu normal mi? mesela biri yedi bin kedi beslese bu normal mi? buradaki aşırılık kesinlikle normal değil.

psikolojik sorunları var o belli fakat asıl sorunlu olanlar ailesi. ben devletin yerinde olsam alırım o çocuğu onların elinden. hiçbirine değil de o köpeğe acıdım. bu da nesi der gibi şaşkın şaşkın bakıyor hala.

Final yorumu

hamamböceği de olsa hayvan hayvandır. çünkü hepsinin üstüne kolonya döküp yakabilirdi de onları misal.

öldürmek mi psikopatlık yoksa beslemek mi?

Bonus: hınını zikiyim kocuman