Tinder'da Daha Çekici İnsanlarla Eşleşmenizi Sağlayacak Olan ELO Puanı Algoritması

Tinder kullanımınızı kesinlikle kökten değiştirmenizi sağlayacak bu algoritma bilgisi, herkesi zikirmatik gibi sağa atmanın işlevsizliğini de kanıtlıyor.
Tinder'da Daha Çekici İnsanlarla Eşleşmenizi Sağlayacak Olan ELO Puanı Algoritması


bilenler bilir: tinder her kullanıcıya bir elo puanı atar

yani bir nevi çekicilik puanı gibi bir şey. aslında elo puanı çekicilik temelli bir algoritma değil, genelde satranç oyununda kullanılan bir puanlama sistemidir. sen sağa kaydırdığın hatunların yüzde kaçından geri dönüş alırsan ya da seni sağa kaydıranlar varsa ve onların da bu elo puanı yüksekse, otomatik olarak senin de elo yani çekicilik puanın yükselir ve daha çekici hatunlarla eşleşme şansın artar.

elo puanı düşük olan 15 hatunla eşleşmek elo puanı yüksek olan 5 hatunla eşlemeye yeğdir bu programda; ama gidip sizinle eşleşme ihtimali sıfır olan hatunu da sağa kaydırmayın. önce elo puanınızı yükseltmeye bakın. çünkü elo puanınız düşükse bırakın gerçekten çekici bir hatunla eşleşme şansını o hatun sizi hiç görmeyecektir bile. 

neden?

çünkü hatunların önüne kendisini sağa kaydıran en yüksek puana sahip olan erkekler düşer. sen naptın? alayını sağa kaydırdın, ya çok az eşleşme ya da hiç eşleşme almadın. ne oldu? elo puanın deniz seviyesinden bile aşağıda oldu.

eşleşme şansınızı artırmak için puanınızı yükseltmeniz gerekir. ilk adım olarak eşleşme şansınızın olduğu kişileri sağa kaydırmakla başlayabilirsiniz ki puanınız artıkça gerçekten çekici kızlara ulaşma şansınız artsın.

türkiye'de yaşayan er kişisinin her görülen ya da telefona bile bakmadan çatır çatur sağa kaydırdığı ve bu şekilde eşleşme beklediği uygulamadır tinder...

saygılar.

Erkeklerin Tinder Profilinde Kullandıkları Fotoğraflarla Vermek İstedikleri Mesajlar

İngiltere'de Sonunda İtfaiye Çağrılan Dışkılı Tinder Buluşması