Türkiye'deki Bütün Streaming Platformlarının Güncel Listesi

Film veya dizi izlerken illegal şeylere bulaşmamak ve içiniz rahat olsun istiyorsanız yasal streaming platformları, sinemaların kapalı olduğu pandemi döneminde tek seçenek. Buyrun güncel bir listeye.
Türkiye'deki Bütün Streaming Platformlarının Güncel Listesi

netflix

anlatmaya gerek yok. streaming işinin öncülerinden ve en popüler olanı. ilgili sitesinden, mobil mağazalardan ve windows 10 mağazasından (buradan şöyle artısı var: indirme özelliğine sahip olabiliyorsunuz pc'de) edinebilirsiniz.

amazon prime video

amazon'un son zamanlarda desteğini daha fazla verdiği platform. türkiye için konuşursak oldukça ucuz ve sağlam dizilere sahip. filmleri de (kendi yapımları) bence gayet iyi. ayrıca prime üyesi olunca twitch gaming ve bedava amazon kargosu avantajından yararlanabiliyorsunuz.

puhu tv

ücretsiz içeriklerle reklamlı bir streaming platformu. kendi yapımları epey az ama türk dizi ve filmleri burada bulmak mümkün.

gain medya

2021 yılında yayına geçen platform. temelde telefonlar için tasarlandı ve sadece bu platformlarda mevcut. film, dizi içerikleri kısa süreli. bu tıpkı quibi tarzı diyelim. quibi'yi bilen bilir. pandemi döneminde tüm streaming servisleri kar yaparken batan bir platform. ayrı bir tez konusu. bunu geçelim.

blutv

bence arşiv olarak güzel, kaliteli bir platform. ancak iş player'a geldi mi akan sular duruyor. bu konuda kendilerini geliştirmeleri gerek.

exxen

ya bunu paylaşıp paylaşmamak arasında kaldım ama sonuçta film ve dizilere de sahip. kalitesi tartışılır ama alternatif olarak yer alsın.

bein connect

bein medya'nın (eski adıyla digiturk) servisi. ayrıca maç izleme de mümkün. parayı veren düdüğü çalar.

tv plus

farklı bir türk streaming servisi.

vodafone tv

vodafone red üyeleri için ücretsiz. arşivi ne kadar iyi bilmiyorum ama bazı canlı kanallara sahip. canlı tv kanalları bana göre gayet iyi. umarım televizyon uygulaması da yaparlar samsung tv ve lg web os için.

mubi

diğer tüm streaming servisleri arasında parlayan platform. sinemanın kalitesini istiyorsanız bu platforma mutlaka şans verin. hayranlıkla takip ediyorum.

google play filmler

google play üzerinden filmleri kiralama, satın alma seçenekleri mevcut. her platformda uygulamaları da var. bazen fiyatlar oldukça uygun olabiliyor. legal izlemek isteyenler için uygun bir yer. çünkü istediğiniz yapımı siz seçiyorsunuz. tabii diğer platformlardaki 1 aylıkla dolu arşiv yerine tek filme para vermek biraz tuzluya gelebilir.