Ücretsiz Şekilde CV (Özgeçmiş) Hazırlayabileceğiniz 8 Web Sitesi

Online CV nasıl hazırlanır? İşte tamamen ücretsiz şekilde online CV (özgeçmiş) hazırlayabileceğiniz faydalı internet siteleri.
Ücretsiz Şekilde CV (Özgeçmiş) Hazırlayabileceğiniz 8 Web Sitesi

1. cvmaker: çok fazla talep gören sitelerin başında gelmektedir. birçok ücretsiz cv şablonu bulunmakla beraber, türkçe dil desteği de mevcuttur.

2. resumonk: en iyi ücretsiz cv hazırlama sitelerinden biridir. kolay bir şekilde şık bir cv hazırlamanıza imkan sağlamaktadır. 5 adet ücretsiz cv şablonu sunmaktadır.

3. visual cv: 3 milyonu aşkın üyesi olan bu site sayesinde 3 adımda şık bir cv oluşturabilirsiniz. 3 adet ücretsiz cv şablonu sunmaktadır.

4. europass: avrupa birliği'nin de resmi olarak kabul ettiği 'europass' formatında cv oluşturabileceğiniz bir sitedir. avrupa'da bir işe başvuruyorsanız bu site tam size göre olacaktır. tamamen ücretsiz olmakla istediğiniz formatta indirebiliyorsunuz.

5. cvlogin: türk girişimciler tarafından geliştirilen bu site sayesinde ücretsiz bir şekilde cv hazırlayabilirsiniz. 8 adet ücretsiz cv şablonu sunmaktadır.

6. resume: onu rakiplerinden ayıran en önemli özelliği tamamen ücretsiz olmasıdır. kullanılan şablonlar ise gayet şık.

7. kick resume: yurt dışı kaynaklı bir işe başvurmayı düşünüyorsanız, bu site sayesinde istediğiniz sektöre yönelik ücretsiz şablonları kullanarak cv'nizi oluşturabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

8. canva: canva denilince akıllara sosyal medya için görseller hazırlamak gelir. ancak sitede kendinize özel cv örnekleri de hazırlayabilirsiniz. üstelik canva, diğer siteler arasında yaratıcılık ve tasarım açısından en fazla imkanı veren site.