Vajinal Orgazm Nasıl Sağlanır?

Temiz bir anlatımla kadınlara vajinal orgazm yaşatmanın tarifi.
Vajinal Orgazm Nasıl Sağlanır?
iStock

vajinal orgazm, klitoral orgazmdan katbekat daha şiddetli ve keyif vericidir kadınlar için. pek çok uzmanın ve benim de hem fikir olduğum konu g noktasının yeridir. vajina üst çeperinde, klitorisin bulunduğu noktanın düşey eksenindeki bölge kadınların en fazla uyarıldığı noktadır. (vücudun vajina harici sırt, bel, bacak gibi pek çok bölgesinden de uyarılabilirler fakat g noktası ekseri bu bölgededir.)

bu noktayı önce parmağınızı kullanarak keşfedin. gerekirse partnerinizden size yol göstermesini isteyin. avuç içiniz yukarı bakacak şekilde orta parmağınızı partnerinizin vajinasının sonuna kadar sokun ve parmağınızı içeride yukarı doğru kaldırın. hafif tırtıklı bir doku ile karşılaşacaksınız. uterus çıkışına dokunduğunuzda sakın paniklemeyin. devam edin anlattığım şekilde.

bu bölgeyi keşfettikten sonra penisinizi ucunun bu bölgeye temas edeceği uygun pozisyonlar seçin. partnerinizin üstte ve yüzünün size baktığı pozisyon, partnerinizin sırt üstü yattığı ve sizin de dizlerinizin üzerinde (mümkünse kızı kalçalarından tutarak kaldırın ve belini yerden kesin) durduğunuz pozisyon, ayakta duvara dayayıp partnerinizin tek bacağını kaldırarak girebileceğiniz pozisyon penisinizin bu bölgeye değmesi için müsait pozisyonlardır.

bir diğer ipucu ise bu bölgeye olan teması dışarıdan desteklemektir. parmaklarınızla vajinanın başladığı (kemiğin olduğu yerin) tam üstüne baskı uygulayın. penisiniz, vajinanın içindeyken penisinizin kafasına bahsettiğim bölgeden dokunmaya çalışın parmağınızla. tabii bu işlemi uygularken baş parmağınızla klitorisi okşayarak (ama kararında bırakın, bazen irite edici olabilir) parterinizi tabiri caizse zevk bombardımanına tutun.

bahsettiğim yöntemlerle büyük ihtimalle partneriniz şiddetli bir orgazm yaşayacaktır.

Partnerinizi Mest Edecek Bir Oral Seks Nasıl Yapılır?