Yeni Başlayanlar İçin Mızıka Dersleri Veren Faydalı YouTube Kanalları

Mızıka nasıl çalınır? Nasıl mızıka öğrenebilirim? İnternette mızıka kursu var mı? gibi sorular soruyorsanız, mızıka (ya da armonika) çalmayı kendi kendinize öğrenebileceğiniz videolar fazlasıyla mevcut. Sadece blues değil, her türlü müzik türüne uyabilen bu mobil enstrümanı öğrenmek zor değil.


jp allen

ilk bu adamla başlamıştım ben, dersleri güzeldir; ama en son bir yerden sonra paralı video kayıtlarıyla yürümek lazımdı sanırım. yine de teknikler açısından güzel videoları var.


adam gussow

güzel, efsanelerden bi dayı. çok fazla ders videosu yok kanalda, birkaç tane var; ama çaldığı şeylere kulak aşinası olmak da güzel olur.


playharmonicaeasily

güzel dersleri olan genç bi arkadaş. uzun bi zamandır video atmasa da, faydası dokunur.


howard levy

yaşayan efsanelerden birisi, ama kanalı epey bir süredir inaktif. yine de olan videolarıyla idare edilir.


hakan ehn

aktif kanallar içerisinde, sağlam mızıka çalanlardan birisi. dersleri de güzeldir.


david hebert

anlatım yapmadan sadece tab ve müzik koysa da, belli bir seviyeye geldikten sonra faydası dokunur. çok zorlayan parçalar yok, çaldığınızı kaydedip karşılaştırmalı olarak nasıl çaldığınızı değerlendirmek için güzel olur.


tuğrul aray

türkçe mızıka ders videosunda bir numara. zaten bildiğim kadarıyla türkçe mızıka dersi atan bu kanal dışında bir tane daha kanal var, başka yok. temelden alıp ileri seviyelere götürmek için güzel bir seçenek.


orhun keskinbıçak

diğer türkçe mızıka dersi atan abimiz. videoları değişiktir biraz, ama güzeldir. bend olayını buradan çözmeye başlamıştım.


ronnie shellist

idolüm diyebilirim. çok temiz mızıka çalar, blues yapar. blues tekniklerini anlattığı çok güzel de videoları var, temeli çözdükten sonra ileri seviyeye götürmek isteyenler için birebir, teorik pratik her türlü işlevi sağlar videoları. hem keyifle dinlemelik, hem de öğrenmelik.


bu kanallar içerisinde favorilerim, ronnie shellist, playharmonicaeasily ve tuğrul aray. ama diğerleri de iyidir, her çiçekten bal almakta fayda var. genelde insanlar tarafından hafife alınsa da; üstadının elinden dinlediğim zaman bana eargasm yaşatan, tatlı bir alettir mızıka.

Ek müzisyen önerileri

moriarty: ders kanalı değil, grup; ama bu da bonus olsun. bana mızıkayı sevdiren grup, dinleyip dinleyip özenmelik ve keyiflenmelik. mızıkacıları efsaneler arasında yer alamayacak olsa da, sevdiğim bir abidir; grup ve şarkıları da iyidir.


aiden n evelyn: mızıka çalan güzel bir ikili. eksik kalmasınlar.


babirusatürkçe blues yapan, amatör bir grup. grup üyesi candaş uygun'dan zamanında mızıka dersi almışlığım var, çok güzel mızıka çalar.


Final: shawn james - who did that to you cover'ını da koyalım buraya


Piyano Çalmaya Heveslenenlerin Kendilerini Geliştirmek Adına Dikkate Alması Gereken Tavsiyeler

Elektro Gitar Alacaklara Tavsiyeler