ABD'de Aynı Şehirde Bulunan Farklı Branştan Takımların Aynı Salonu Kullanması

Spor salonlarının kısa süre içindeki değişimini görünce insan gerçekten hayret ediyor.

sanırım tek amaçla kullanılan salon sayısı çok az.

bunların birbirine dönüşüm videolarını izlerken hayran olmamak imkansız. bizim salonlar iki günde iki maçı zor kaldırırken, bir de konser de yapılacaksa mevcut parke üzerinde yapılırken, bunlardaki salonlarda sahalar komple değişiyor. izlemesi iş makinesi izlemek kadar keyifli olan videoların kendi oluşturduğum top5'le sizi başbaşa bırakıyorum.

american airlines center 

American Airlines Center'ın değişimi

çalışanlarda nasıl bir organizasyon ve kabiliyet varsa artık, salon 6 günde 4 alakasız organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. dancing with the stars için ayrı parke döşeniyor, o kaldırılıyor rodeo gösterisi için tüm salonu kumla dolduruyorlar gösteri bitiyor, o kaldırılıyor basketbol için parke döşeniyor, o da kaldırılıyor konser için düzenleme yapılıyor. iş sadece zeminde bitmiyor, salonun ses sistemi-ekranları vs.de kaldırılıyor. 6 gündeki 4 değişimin ardından, dallas mavericks oynadıktan sonra salonun önce futbol sahasına sonra buz hokeyi sahasına dönüştüğünü göreceksiniz.

quicken loans arena  

Quicken Loans Arena'nın değişimi

cleveland cavaliers'ın sahası olarak bildiğimiz salonun 48 saat içinde yaşadığı 5 değişim var. basketbol > konser > hokey > amerikan futbolu > hokey. burda da klasik dönüşümlerinin daha ayrıntılı hali mevcut.

iki basketbol takımına ev sahipliği yapan saha: staples center  

Staples Center'ın değişimi

los angeles clippers ve los angeles lakers'ın maçlarına ev sahipliği yapan sahada aynı zamanda şehrin buz hokeyi takıma da oynuyor. basketbol maçlarının başlama saatleri arasında bazen 6 saat oluyor ve yaklaşık 1.5 saatte parkeler kaldırılıp değiştiriliyor, çok güzel değil mi?

air canada center

Air Canada Center'ın değişimi

toronto raptors ve şehrin buz hokeyi takımının ortak kullandığı salondaki değişim.

chicago'daki salon: united center 

United Center'ın değişimi

chicago bulls ve buz hokeyi takımının ortak kullandığı salon.

Bu içerik de ilginizi çekebilir