Airfryer'da Kullanabileceğiniz Harika Bir Mutfak Asistanı: Borcam

Paşabahçe aracılığı ile
Borcam’ın Airfryer uyumlu modelleri ile mutfak deneyiminizi çok yukarılara çıkartabilirsiniz.
Airfryer'da Kullanabileceğiniz Harika Bir Mutfak Asistanı: Borcam


Borcam nedir?

İçeriğinden başlayalım. Borcam, borosilikat camdan üretilen bir mutfak gereci. Borosilikat cam nedir peki? Silika ve bor içeren bir cam türü. Bu cam türü, ısıya diğer cam türlerinden çok daha dirençli olmasıyla biliniyor.


Borcam'daki bor ne işe yarıyor peki?

Borosilikat, bor trioksit içeriyor demiştik. İçerikteki bor maddesi, cam üretiminde maddenin katı halden sıvı hale geçtiği belirli sıcaklığı düşürüyor. Bunu düşürdüğü için de ısıya karşı daha dirençli. Yani bor, Borcam'ı ısıya dayanıklı yapan şey.

Peki başka nasıl artıları var Borcam'ın?


Borcam'ın diğer güzellikleri

Borcam'da yemekler sağlıklı ve lezzetli pişiyor. Bunun nedeni, camın yüzeyi metale göre daha geç ısındığı için yemeğin içi ve dışının aynı derecede pişebilmesi. Metalde ise yemeğin kapla temas eden kısmı hızlı piştiğinden dışı daha kolay yanabiliyor.

Ve belki de en güncel özelliği: Airfryerlarda da kolaylıkla kullanılabiliyor!


Airfryer ve Borcam bir arada!

Borcam'ı belki de fırında kullanmaya alışıksınız ancak şimdi, Airfryer içine sığabilen farklı modelleriyle Airfryerlarınızda da kullanabilirsiniz.

Buraya dikkat: Borcam kullanıldığında Airfryer'ın içi kirlenmiyor! Sadece Borcam'ı içinden alıp yolunuza devam ediyorsunuz. Bu, Airfryer ile kolaylaşan yemek yapma deneyimini iyice zahmetsiz hale getiriyor tabii ki.


Yemeklerinizi daha sağlıklı ve lezzetli bir şekilde hazırlamak artık çok kolay. Paşabahçe Borcam’ın, Airfryer uyumlu modelleri ile mutfak deneyiminizi yükseltin!

Tarifler kolaylaşır bir anda, Airfryer varsa Borcam yanında!​