Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütmeyi Sağlayan Yöntem: Aquafilling

Herhangi bir cerrahi işleme kalmadan meme ve kalçayı büyütmeyi sağlayan bir yöntem Aquafilling.
Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütmeyi Sağlayan Yöntem: Aquafilling

aquafilling, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeden popo ve meme büyütme işlemine verilen isimdir.

aquafilling; insan dokusu ile yüksek düzeyde uyumlu olan ve etkisini uzun süre koruyan bir dolgu maddesidir ve vücuda enjeksiyonla uygulanır. aquafillling maddesi, vücuda hiçbir zararı olmayan su kristallerinin jel formuna dönüştürülmüş halidir, %98’i sudan oluşur. vücudun ana bileşeni olan su moleküllerinden oluşması, aquafillling maddesinin yüksek düzeyde güvenilir bir madde olmasını sağlar. 

küçük, hacim kaybetmiş veya sarkmış vücut bölgelerinde düşük maliyetle, uzun süreli ve ameliyatsız olarak büyüme ve kalınlaşma sağlaması; son 10 yılda aquafilling dolgunun popülaritesini artırmıştır. aquafillling maddesi, pozitif yükü sayesinde dokulardaki esnekliği, dolgunluğu ve sıkılığı sağlayan kolajen ve elastin gibi negatif yüklü molekülleri çekerek uzun süreli dolgunluk ve esneklik sağlar. önceden kullanılan dolgu maddelerinin vücutta 1-2 yıl içerisinde eriyerek kaybolmasına ve bazen de kaybolurken asimetriye yol açmasına rağmen, lokal anestezi altında 20-40 dakikada uygulanan aquafilling, asimetriye yol açmadan 5-8 yıl süreyle kalıcı etki sağlar.

5-8 yıl süreyle kalıcı etki sağlayan su bazlı aquafilling uygulaması:

memelerin büyütülmesinde, sarkmış memelerin toparlanmasında, memelerdeki asimetrinin giderilmesinde, poponun dolgunlaştırılmasında ve şekillendirilmesinde, bacak estetiğinde, ayak bileklerinin ve baldırların kalınlaştırılmasında, çarpık ve asimetrik bacakların düzeltilmesinde, sarkan yüz bölgelerinin dolgunlaştırılmasında ve şekillendirilmesinde,
geçirilen ameliyatlara, yaralanmalara ve yanıklara bağlı olarak oluşan çukurluk ve deformitelerin düzeltilmesinde kullanılır. 

vücudun %60’ını oluşturan su moleküllerinden üretildiği için vücut dokularıyla yüksek düzeyde uyumludur. %98’i sudan oluştuğu için güvenlik profili çok yüksektir. hamile kalınması durumunda dahi, bebeğe zarar vermez. 

cerrahi işlem gerektirmeyen, ameliyatsız bir yöntemdir. lokal anesteziyle ağrısız olması sağlanan enjeksiyonlarla uygulanır. aynı gün taburcu olunur. uygulamadan sonra iyileşme süresi kısadır ve vücutta iz bırakmaz.

uygulandığı bölgelerde bir bütün halinde kalır, parçalanmaz, diğer dokulara sızmaz, vücut sıvılarıyla başka bölgelere taşınmaz. vücut dokularıyla aynı kıvamdadır, bakarak veya dokunarak fark edilemez, çok doğal bir görünüm sağlar. 5-8 yıl süreyle kalıcı etki sağlar. uygulamadan sonra istediğiniz zaman istediğiniz kadar ilave yapılabilir.