Az Kişi Tarafından Bilinen 5 Şaheser Film

Fazla popüler olmadıkları için gözden kaçırmış olabileceğiniz şaheser filmler.
Az Kişi Tarafından Bilinen 5 Şaheser Film


festen (1998)

60 yaşına giren babanın doğum günü için tüm aile bireyleri bir araya gelir. baba, oğlu christian'dan yeni intihar eden ikiz kardeşleri için ufak bir konuşma yapmasını ister. christian ise bu konuşma için yeşil ve sarı renklerden oluşan iki adet konuşma kağıdı hazırlamıştır ve babadan bir tanesini seçmesini ister. seçilen kağıt yeşildir ve adı "gerçekler"dir. konuşma oldukça dehşet vericidir çünkü christian, ikiz kız kardeşlerinin intihar sebebinin babası olduğunu, kardeşlerine cinsel tacizde bulunduğunu söylemektedir. aile bireyleri bu açıklamaya en başta inanmasa da babanın tavrı ve ortaya koyulan deliller olayı doğrular niteliktedir ve işler daha da karmaşık bir hal almaya başlayacaktır.

take this waltz (2011)

margot ve lou, huzurlu ve mutlu bir hayat süren evli bir çifttir. birlikte geçirdikleri uzun yılların ardından, tutku ve heyecan yerine memnuniyet ve güvenlik duygusunu tercih eder hale gelmişlerdir. fakat bir gün margot yakışıklı ve karizmatik komşuları daniel’a aşık olur ve hayatı rayından çıkar.

venuto al mondo (2012)

gemma ve diego, saraybosna'da tanışmış ve birbirlerine aşık olmuşlardır. ancak diego, bosna savaşı sırasında hayatını kaybeder. gemma ise başka bir ülkeye sığınır. savaş bittikten yıllar sonra gemma, oğlunu da yanına alarak diego'nun öldüğü topraklara geri döner. geçmişte yaşanan olayları ve diego'nun izlerini saraybosna'da aramaya başlar.

les cinq diables (2022)

vicky’nin karşılaştığı her kokuyu üretebilmek gibi gizemli bir yeteneği vardır. yıllardır görmediği halası aniden hayatına girince, kadının kokusu vicky’yi geçmişe götürür. söz konusu geçmiş, aile sırları ve kuir aşk hikayeleriyle doludur.

estiu 1993 (2017)

anne babası hayatlarını kaybedince dayısıyla yengesi, 6 yaşındaki frida’yı yanlarına alırlar. annesinin hasretini içinden atamayan frida gecelerini dua ederek, gündüzlerini ise yeni ailesinde kendine bir yer edinmeye çalışarak geçirir. bu alışma süreci onun için kolay olmayacaktır.