Az Kişinin Bildiği Tuhaf ve Gereksiz Android Uygulamaları

Hep faydalı mobil uygulamalardan bahsedecek değiliz. Bu seferkiler tuhaf.
Az Kişinin Bildiği Tuhaf ve Gereksiz Android Uygulamaları


binky

hiçbir şekilde sosyal olmayan bir sosyal medya uygulamasıdır binky. sonsuz ve rastgele bir malzeme akışına sahiptir. yorumlar yaparsınız, beğenirsiniz, tinder'da olduğu gibi ögeleri sağa ve sola tokatlayabilir, twitter'da olduğu gibi retweet benzeri özellikleri kullanabilirsiniz. ancak yaptığınız her şey anlamsız. hiçbir paylaşımınız bir sunucuya gitmiyor ve oradan dünyaya yayılıp sosyalleşmiyor. sessiz, sedasız, stressiz bir garip sosyal olmayan sosyal medya uygulaması. 


poop map

bu güne kadar sıçtığın yerleri kaydeden ve işaretleyen birisi isen bu uygulama işini görür. artık bir arkadaş sohbetinde "aha da bak tam da buraya sıçmıştım" diyebileceksin.


plumber crack

lavabonun altına eğilmiş tesisatçının g*tünün çatalına yerde duran buz kütlesini fırlatıyorsun. hepsi bu kadar. tesisatçı g*tü olarak bir erkek ya da bir kadın tesisatçı g*tü tercihi yapabilirsin.


weird guys

g*tten bacaklı tuhaf adamlar ve tuhaf görevlerden oluşan anlamsız bir oyun. sayabileceğimiz başka bir özellik yok çünkü oyun sadece tuhaf.


potato simulator

sen bir patatessin. ve artık bir patates olarak evin içinde yapabileceğin ne varsa deneyeceksin. hiç bilemedin, git kızartma ol.


pluck it

oyunumuzun adı "kopar onu-saçlar ve duygular". karamsar kıllar, kalbi kırık kıllar falan var. ya da bir kılın ağlamasını engelleyebilir misin mesela? bu gibi şeyler.

hole.io

delik.io isimli bu oyunumuzda sen bir deliksin ve bütün dünyayı yutmaya çalışıyorsun. gözünün gördüğü her şeyi yutan bir deliksin. evet delik, şimdi her şeyi yut bakalım.