Bir Kadının Kaleminden Fuck Buddy'lik Müessesesi Hakkında Tavsiyeler

Modern yaşamın henüz tam olarak fethedilmemiş ve yaygınlaşmamış ilişki türlerinden fuck buddy'liğe dair güzel bir yazı.
Bir Kadının Kaleminden Fuck Buddy'lik Müessesesi Hakkında Tavsiyeler
iStock
Fuck Buddy: Aralarında duygusal bir ilişki olmayan, sadece cinsel beraberlik için zaman zaman biraraya gelen kişilerden her biri.


koşul 1

duygusal olarak marşmelov olmadığım bir zaman dilimine denk gelmesi lazım. yoksa adamın üstüne sümüklerimi akıtarak "ben aslında sevgilim olsun istiyorüeeeeeem" diye ağlama potansiyelim söz konusu. kezbanın tillahı olurum; adamı seksten soğuturum; o derece...

yani koşul 1: kalben, takozluğun kitabını yazdığınız bir zaman dilimi seçiniz.

koşul 2

veyahut, karşınızdaki insan için hiçbir şey hissetmediğinizden emin olunuz. koşul 1, genel takozluğu kapsarken, koşul 2, kişiye özel takozluğa işaret etmektedir.

yani ben sevgili istiyorken ve aşk böceği modundayken bile, şuayip'e bir şey hissetmiyorsam hissetmiyorumdur. adamla yattınız diye kendinizi aşka düştüm falan sanabilirsiniz; hormonların emri. fakat hemen toparlanıp, "saçmalama kuzen, bu tamamen fizyolojik bir yanılsama" demeniz ve duygusal yükünüzü adamın ensesinden derhal çekmeniz gerekmekte.

bu noktada, risk analizi yapmak çok önemli.

özetle koşul 2: duygusal olarak etkilenmediğiniz ve etkilenmeyeceğiniz bir adam seçin. fakbadi yapacak kafalara geldiyseniz, bu ayrımı yapabileceğinizi varsayıyorum. yoksa yol yakınken dönün.

koşul 3

"seni seviyorum", "evlenelim mi", "aşık oldum" gibi laflar dönüyorsa, arkanıza bakmadan uzaklaşın. o adam, aklınca size iyilik yaptığını sanıyor fakat sizi duygusal pohpohlarla kıvama getirmeye çalışırken, beklenti yaratıyor. bulşit! yaptığı şey, kötülüğün ve şerefsizliğin daniskasıdır. dürüstlük esastır. fakbadi "gözlerin ne güzelmiş" demez; "götünün loblarına hastayım" der. farkı bilin, birbirinizi ve kendinizi katiyen kandırmayın.

"aaa ama olur mu canım öyle şey. ne o öyle göt möt" diyorsanız, fakbadi işine bulaşmayın. üzüntüden amı götü dağıtırsınız.

koşul 3: size dürüst davranacak birini bulun ve kendinizi asla kandırmayın.

koşul 4

"valla çok kişiyle olmadım", "dürttüğüm kızları tanısan çok seversin" gibi söylemler, fakbadilik müessesesinde dangalaklığın arapçasıdır. karşınızdaki insanla "takılmaktasınız". meali: en azından bir taraf için bu, muhtemelen, ilk fakbadi tecrübesi olmayacak. dolayısı ile...

koşul 4: korunun.

koşul 5

eğer adama hesap sorasınız; "neden beni aramadın" diyesiniz geliyorsa ve onu kaybetmemek için susuyorsanız: kırmızı alarm. derhal karşınızdaki kişiye durumu bildirin ve bu anlaşmayı tek taraflı olarak feshedin. o noktadan sonra "fuck" eylemi, cinsel organlardan kalbinize yönelecektir.

koşul 5: işin içine duygular, kıskançlık vs sızdıysa, anlaşma bozulmuştur. karşınızdaki insanı derhal haberdar ederek ilgili düzeneği sonlandırın.

koşul 6

"çok istiyorum ama hayvan mıyız biz ya? ne fakbadisi yani?" diyorsanız kendi kendinize... evet, ara sıra hayvanız. kadınların duygusal olduğu, manasız seks yapamadığı gibi fantastik doneler; aile kurumunu pek seven kapitalizmin ve devletin dayattığı şeylerdir. hormonlar ayarımızı bozmaktadır ama eğer sınırlar belliyse, hiçbir şeycik olmaz. ha ama erkekler daha dayanıklı mıdır bu konuda? evet.

koşul 6: kadınlar duygusaldır gibi klişelere takılmayın. sadece kendinizi ve kalbinizin, bedeninizin sesini dinleyin. "yürü beee" diyorsa, gittiği yere kadar götürün. "aslında tam bilemiyorum, emin değilim ya" diyorsanız, bok yemeyin evinizde uslu uslu oturun


gelelim kişisel deneyim ve yorumlara

"dostum bu fakbadilik harika bi şey yaaa!" gibi gerzekçe bi şey söyleyemem.

şu anki duygusal durumumda bu tip bir şeyi kaldırabileceğimi de sanmıyorum. fakat uzuuuun süren bir ilişkinin ardından, kalbime kilit vurmuşken ve sevgiye aşka falan inancımı yitirmişken, hayatımda kimseyi istemediğimden eminken; bu tip ilişkiler yaşadım. karşımdaki insanlar, aşık olabileceğim kişiler değildi. sadece cinsel çekim vardı aramızda. benim de seksle gelen özgüvene ihtiyacım vardı. karşılıklı ego cilası yaptık. işteş fiil olarak "elin şeyiyle mastürbasyon" da denebilir. alan memnun, veren memnun.

duygusal kalıntısı oldu mu derseniz... hayır. adamlarla ne muhallebiciye gitme ihtiyacı duydum ne de günlük dertlerimi anlatma isteğim oldu. dostlarım hep yanımdaydı. sosyal destek ihtiyacıyla böyle bi şeye kalkışmayın; zırvalarsınız.

yalnızlıktan da yapmayın, elinizde patlar (her anlamda :p). bence burda alkışlanacak bi durum yok. "çok fakbadilerim oldu benim" demenin, "uu beybi çok havalıyım" tarzı bir etkisi de yok.

peki ne işe yarar?

kadınlığı biraz aşağılar gibi bir tablo çizse de kadınsı ve seksi hissetmeyi sağlar. insanın seksüel gelişimine yardım eder. zira ortada kalp kırma riski olmadığından, iki taraf da isteklerini rahatça dile getirebilir. alınmaca gücenmece yapmadan pek çok şey keşfedebilir. "sevgilim benim kutsalımdır; onla ayıp şeyler yapamam" tribine giren kimse olmadığından, rahatça her şey yaşanır. erkeklerle empati kurma seviyesi 40 kaplan gücüne yükselir.

kafa yapısı değişir. seks ile sevişme adlı kavramlar ayrılır ve ikisine ayrı ayrı değer biçilir. biri cici öbürü kaka değildir. sadece farklıdır.

vasat biçimde sevişirken iyi seks yapmayı, vasat biçimde seks yaparken de iyi bir sevişmeyi özlemek mümkündür.


gelelim komplikasyonlara

bu krizi çok yaşamadım ama bazen "napıyorum yahu?", "kalp kırıkları spermle yapışmıyor biliyosun di mi?" diyerek, kendime dalmışlığım var.

eğlenceli olduğu sürece devam ettim. incinir gibi olduğumda derhal kestim. çünkü kırılganım. çünkü tek derdimin seks olduğu bir hayat düşünemiyorum. böyle dönemlerim oldu/olabilir.

şimdi ise, çok ama çok sevmek; sevdiğim insanın mis kokusunu özlemek istediğim zamandayım. mümkünse onunla hayvan gibi sevişmek de isterim.

aslolan içine kulak vermek; kendini dinlemek. laf olsun diye böyle bir şeye kalkışmayın. macera yaşayacağım derken, kendinizi, özsaygınız sıfırlanmış halde bulmayın.

pişman mıyım? hayır. o ara sevgililik bana uygun değildi. sevmeye ve sevilmeye muktedir değildim. tövbe etmiyorum zira orospu tövbesi gibi bir şey olur haha.

sadece ihtiyaçlarıma kulak veriyorum. kalbimi, bedenimi dinliyorum. kadınlar bu işi kotarabilir. fakat sakın kendinize yalan söyleyerek yapmayın. "acımadı kii acımadı kii" diyerek ömür geçmez.

adamdan hoşlanıyorsanız, hoşlanıyorsunuzdur. sırf ağzınıza bir parmak bal çalınıyor diye bu civarda bekleme yapmayın. karşınızdaki kişiyle beklentileriniz aynı değilse, zarar göreceğiniz açıktır; mutlak gol pozisyonudur. tekrar ediyorum: kendinizi kandırmayın; yanlış sularda oyalanmayın. tek derdiniz seks ise, buyrun. güzelce tadını çıkartın. ama siz aşık oldunuz; adam da size sus ve yalamaya devam et dedi diye adama kızmayın (bu kadar iğrençleşmesi şart değil tabi, sadece durumu anlatmak istedim). kimse sizi kandırmıyor. kimse sizi bir şeye zorlamıyor. sonuç olarak, bu tip bir ilişki istiyorsanız; çift taraflı olarak kurallara uyun. yok istemiyorsanız da "bana gelmez hacı" diyerek, en baştan çekip gidin.

o güzel kalbinizi zöttiri şeylerle, incitmeyin.

Oldukça Aykırı Bir Cinsellik Olayı Olan "Swinger" Tam Olarak Nedir?

Partnerinizi Mest Edecek Bir Oral Seks Nasıl Yapılır?