Duşta Sevişirken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

Duşta nasıl sevişilir? Partnerinizle duşta seks yaparken aklınızda bulunması iyi olacak bazı şeyler, buyrun.
Duşta Sevişirken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar
iStock

bu yazı, "havlunuzu, kesenizi kapın gelin, size duşta sevişmenin inceliklerini anlatacağım" diyor. her şeyde olduğu gibi hijyeni elden bırakmıyoruz ve günaha gireceğimiz alanı güvenli hale getiriyoruz.

* öncelikle zemini temizliyoruz. şampuan, duş jeli, saç kremi gibi kalıntılardan arındırıyoruz. (kaymalı düşmeli faciaları önlemek için.)

* suyun sıcaklığını ayarlıyoruz. ince ince, ne çok sıcak ne de çok soğuk.

*ayaklarımız yerden kesilsin tamam ama öyle kayarak falan değil tabii. o yüzden de "belki sevişirim paspası" alıyoruz: hani şu vakumlu, silikon olanlardan. ayaklarımız yere sağlam basabilir artık.

* hareket alanını genişletiyoruz. tarak, şampuan kutuları, leğen, kova, maşrapa vb. zımbırtıları dışarı çıkarıyoruz. ki duvardan duvara savrulurken başımıza şampuan şişesi filan düşsün istemeyiz. (iki fantezi yapalım derken diye hastanelik olmayalım.)

* evet tüm önlemleri aldık, güvenli ortamı yarattık. ee şimdi ne olacak? tabii ki an'a odaklanıyoruz. öyle ıslak, kaygan bir ortama giriyorsunuz diye her şey kolay olmayacak tabii.. su ıslatacak bedenleri ama vajinadaki ıslaklığı da alıp götürecek beraberinde. bu durum penetrasyon anı daha zor ve can sıkıcı bir hal alabililir.

peki ne yapılabilir? gerekli kayganlığı sağlamak için kayganlaştırıcı yağlardan yardım alınabilir ama bunun duşun içinde değil de dışında yapılması tavsiye edilir. malum yeni temizledik.

* duşta ön sevişme pek mantıklı gibi durmuyor. bu sebepten mütevellit yatak odası gayet uygun bir ortam sunmaktadır. yok illa ön sevişme de ıslak olsun diyorsanız hayal gücünüzü kullanın, yaratıcı olun... ne bilem kese falan yapın birbirinize. şaka şaka uzmanlar, suyun hayran olduğunuz bedenle birleşmesini izleyin diyor, mantıklı.

* ve evet bu fantazik durum için müziği açtık, kokulu mumları da yaktık loş ve romantik ortamı yarattık. geriye kaldı bu ıslak, buharlı alanda nasıl şekilden şekile gireriz?

ahan da işte böyle

uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey daha var

kondom kullanın, partnerinizin rızasını alın, duşun dışı da kaygan unutmayın, hemen kurulanın. malum, bakteriler...