Bir Seks Makinesi Olarak Bilinen Ölümü Dahi Enteresan Bir Rus Efsanesi: Grigori Rasputin

1872 yılında doğan bir rus keşiş Rasputin. Çocuk yaşlarda doğaüstü yetenekleri olduğuna ve hastalıkları iyileştirdiğine inanılır. Sonrasında Rusya'da hem din hem de devlet işlerinde etkili olmaya başlar. Bir de seks maceraları ile ünlüdür. Kendisinden nefret eden bir grubun suikastına kurban gitmiş ancak ölümü bile sıradan olmamış.
Bir Seks Makinesi Olarak Bilinen Ölümü Dahi Enteresan Bir Rus Efsanesi: Grigori Rasputin

bi rus efsanesi... rasputin’in inanılmaz bi ikna gücü vardır, konuştuğu insanları adeta hipnotize eder, hatta istese rusya ordusunu bi anda kendi ordusu haline getirebilir (bilemiorm tam olarak), küçükken en vahşi atları bile sadece konuşarak sakinleştirdiği öne sürülür.

rasputin uzun yıllar rus hanedanını ve sarayı etkisi altına almış, hanedan üzerindeki etkisiyle devleti denetlemiştir.


çariçe aleksandra, ailede ırsi olan (bkz: hemofili) hastalığını ancak onun tedavi edebileceğine inanır, kadınlara olan düşkünlüğüyle ünlenen rasputin tüm dünyada bi “seks makinası”  yaftası yemiştir adeta. 

rusya'nın birinci dünya savaşı'na girmesiyle çarın saraydan ayrılarak cepheye gitmesiyle çariçe aleksandra'yla olan ilişkileri daha da samimi bir hal alır.

rasputin'i tanrı'nın bir elçisi olarak gören çariçe ile mektuplaşmaya başlarlar. bu mektuplarda görülür ki rasputin çariçeyi de ayartmıştır.
 

Çar Nikolay ve Çarice Alexandra


bu dedikoduları duyan saray ahalisi bundan rahatsız olur ve rasputin'e gizliden nefret duyarlar. bu nefret, onu öldürmek için planlar kurmalarını sağlar. rasputin çariçe'ye yazdığı bir mektupta bir kehanette bulunur.
"eğer beni öldürürlerse, sizin aileniz de en geç 2 sene içinde öldürülecektir."


daha sonra çarın bir akrabası tarafından zehirli bir şarap ile öldürülmek istenir fakat rasputin zehir falan dinlemez. bunu gören eleman, 2 el ateş eder ama kurşunlar da rasputin'e etki etmez. daha sonra saraydan kaçan rasputin, nehirde boğulmuş olarak bulunur. rasputin'in kehanettinden sonra çariçe, ölümü beklemeye* başlar. gerçekten de romanov ailesi kurşuna dizilirek öldürülürler. ayrıca bu adam okuma yazma da bilmezmiş. ölüm tarihi 1916 olarak bilinmektedir.

penisi, st petersburg'daki erotizm müzesinde meraklılarının beğenisine sunulmuş yegane insan

adresinden ilgili uzuv görülebilir
(bkz: oha)