Cem Yılmaz'ın Sahneyi Terk Etmesine Neden Olan Seyirci Olayının Detayları

Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün yaptığı stand-up gösterisinde bir seyircinin taşkınlık yapması üzerine sahneyi bir süreliğine terk etti. İşte bu olayın detayları.
Cem Yılmaz'ın Sahneyi Terk Etmesine Neden Olan Seyirci Olayının Detayları

taşkınlık yapan bir seyirci (sürekli bağırıyormuş) etrafındakiler tarafından daha yüksek ses ile cem yılmaz'a şikayet edildi. cem yılmaz pozitif tonda yapmayın etmeyin dedikten sonra taşkınlık yapan seyircinin etrafından yine tepki gösterilmeye başlandı (taşkınlık yapan seyirci, kendisini şikayet eden kişinin fotoğrafını çekmiş vs). zorlu sahnesinde güvenlik yoktu, cem yılmaz'ın çevresinden kişiler konuşup sorunu çözmeye çalıştılar. taşkınlık yapan seyirci salondan gitmemekte direnince cem yılmaz olay çözülünce döneceğini söyleyerek sahneden ayrıldı. tüm salon tarafından yuhalanan taşkınlık yapan seyirci uzun süre çıkmamakta direndi ve birkaç adet güvenlik benzeri kişinin -nihayet- gelmesi ile salondan daha yoğun yuhalanma ve çeşitli küfürler eşliğinde çıktı. cem yılmaz da olayın ardından sahneye geri döndü.

taşkınlık yapan seyirciyi bu kadar kişinin nefretini kazanmayı başarıp insanların ne kadar zor ve tahammül edilemez olabileceklerini hatırlattığı için kutluyorum.

cem yılmaz idare edemez miydi bir kişiyi diye düşünülebilir ancak belirttiğim gibi taşkınlık yapan kadının etrafında onlarca kişi çok şiddetli tepki gösteriyordu (senin gözünü öldürürüm seviyesindeydiler, hiddetlenme virüsü kapmışlardı adeta). salonun geneli taşkınlık yapan seyirciden ziyade çevresindekilerin tepkisini duyuyordu. cem yılmaz cufcuf meditasyon dahil yapabileceğini yaptı. 10 dakika boyunca yuhalanan bir kadını sahneden izlemesinin bir manası yoktu. dakikalarca vuvuzela da çalınsa gelip müdahale edecek bir unsur bulunmuyordu salonda.