E-Ticaret Sitelerindeki Ürünlere Yapılan Hiçbir Amaca Hizmet Etmeyen Yorumlar

İnternetten alışveriş yaparken yorum okumak oldukça yararlı olabiliyor ancak bazı yorumlar var ki gerçekten sadece yazmak için yazılmış. İşte onlardan en sık karşımıza çıkanlar.
E-Ticaret Sitelerindeki Ürünlere Yapılan Hiçbir Amaca Hizmet Etmeyen Yorumlar


"paketlemesi iyiydi."

bana üründen bahset. sizin gibiler yüzünden satıcılar kırılma ihtimali dahi olmayan alakasız şeyleri bile 727472 kat ambalaja sarıp gönderiyorlar, marifetmiş gibi. allah aşkına şunu yazmayın ya.

"kargo çok hızlıydı, ertesi gün elime ulaştı." 

bana üründen bahset. kargo şirketi mi seçiyoruz kendimize, ürün mü? adı üstünde, orada "ürünü değerlendir" yazıyor, kargoyu değil.

"minik hediyeler için teşekkürler."

hayatında ilk kez bu satıcı sayesinde minik jelibon veya mini tadelle yedin sanırım. geç bunları, bana üründen bahset.

"yorumlara bakarak aldım, tam oldu."

tam oldu demek, oooooo bunu kutlayalım o zaman. bu son derece aydınlatıcı ve detaylı yorum sayesinde herkes tam bedenini alabilecek zeka küpü, harikasın.

"alın, aldırın kızlar."

neye dayanarak? bana üründen bahset. neden alalım, aldıralım? nasıl bir verim aldın veya nasıl bir artısı var? sadece senin sözüne güvenip alalım mı istiyorsun? kredi kartımı vereyim, sen benim yerime al istersen uygun gördüğün şeyleri? bana üründen bahset!

"berbat, iade."

neden berbat, hangi beklentilerini karşılamadı? neden böyle gizemli yorumlarla kafa karıştırıyorsun? bana üründen bahset.

"arkadaşıma hediye olarak almıştım onunkini beğenince kendime de aldım."

ürünü nasıl bir motivasyonla satın aldığını söylemen aşırı iyi oldu ya, hemen biz de arkadaşlarımıza ve kendimize birer adet alıyoruz. arkadaşına almış, çok beğenince kendine de almış... tamam da niye? nesini sevdin en çok? bana üründen bahset demiş miydim?

"erkek arkadaşıma aldım çok beğendi."

aaa o beğendiyse kesin iyidir o zaman ya, çok sağ ol yorumun için.

"kardeşime aldım, beğendi."

wooooww kardeşin beğendi ha, helal olsun bu ürünü üreten üreticiye, sana ulaştıran tedarikçiye, ne büyük iş başarmışlar. bana üründen bahsetmek ister misin? lütfen?