Eşinden Ayrılıp Selin İmer'le Aşk Yaşamaya Başlayan Mustafa Ceceli Ekşi Sözlük'ün Gündeminde

Mustafa Ceceli, geçtiğimiz günlerde 9 yıllık eşi ve çocuğunun annesi Sinem Hanım'dan tek celsede boşandı. Boşanma haberinden çok kısa bir süre sonra Selin İmer'le birlikte fotoğrafları çıkan Ceceli, sosyal medyada ve Ekşi Sözlük'te gündem oldu. Bu haber, tüm Türkiye'de şaşkınlık yaratırken Ceceli'ye en çok kızan güruh ise Cecelist'ler oldu.
Eşinden Ayrılıp Selin İmer'le Aşk Yaşamaya Başlayan Mustafa Ceceli Ekşi Sözlük'ün Gündeminde


bir insan ünlü olacak, zengin olacak, işini yapmaktan ziyade popüler olmaya kasacak da eşine sadık kalacak. dünyanın en kısa fıkrası budur bence. hiç kimse dünyada böyle birinin var olduğuna beni inandıramaz. sadece erkekler için değil; ünlü kadınlar için de aynı şeyi söylüyorum. iş odaklı değil de ünlü olma odaklı bir insan doyumsuzdur. ünlü olma hevesinin temelinde bu doyumsuzluk yatıyor zaten. böyle insanların bir kişi ile tatmin olabileceğini düşünmek büyük saflık.

ınstagram hesabından kur-an resmi paylaştığı kare ile karısından boşanır boşanmaz -ki belli ki resimlerin evveliyatı var-başka kadınla verdiği pozların olduğu kare aynı anda çıktı karşıma. tuhaf çok tuhaf...

kimse ahlâkî değerleri boşaltılmış dindarlar kadar zarar vermedi bu dine. ıçinde azcik allah inancı olan insanları da nefret ettirdiniz dine imana küfreder hale getirdiniz . kur-an resmi paylaşma mustafa gözünü seveyim ya. yıllardır bastırdığın duyguları sal gitsin bak ikisi bir arada olmuyor.

eğer bu adam evlenmeseydi belediye konserleri ile dünyalığını yapabilir miydi sorusunun cevabını merak ediyorum. 

pr çalışmasının en önemli adımı mutlu ve evli imajı çizmek bence. hatam varsa affola.

dini ahlakı ile örnek gösterilen şarkıcı idi. kimle ne yaptığı bizi ilgilendirmez de nedense allah,din, kuran, islamiyet kelimelerini ağzından düşürmeyen insanlarda böyle şeyler görünce daha da tiksiniyor insan. muhafazakar bir tanıdığım bu zatı çok severdi, konserinden önce kulisine girdiğinde parmağında zikirmatik görmüş bir kere daha gurur duyduğunu anlatır dururdu. şimdi ne düşünüyor bilemem. sosyal medyada kendine cecelist diyen insanlar, fotoğrafların photoshop olduğunu iddia ediyor ama hayırlısı:)

yalnız daha tuhaf iddia, ahmed hulusi nin tarikatına yeni sevgilisi ile dahil olduğu yönünde. ilk defa duydum bir tarikat daha varmış.

adamın ortaya dökülen son ahvali, türkiye'nin özeti gibidir...

muhafazakar imaj, ağızdan düşürülmeyen din, göstere göstere ibadet...
arka planda karı-kız, aldatma, azıcık para görünce görgüsüzleşme, kadını küçük düşürme ve vefasızlık...

daha dün diyordu "ben evimle işimi karıştırmıyorum ve bu sayede çok mutluyuz; elbette çok fırsat çıkıyor karşıma ama nefsime hakimim, karımı aldatmam" diye... ama gel gör ki üç gün sürecek bir saçma sapan macera için ailesini dağıttı.

ek: eski karısı, yeni sevgilisinden kesinlikle daha güzel ve sevimli.

çok zeki adam.

yeni türkiye'yi inanılmaz derecede güzel analiz etmiş. belki de sağlam akıl hocaları var.

dindar gözük, muhteşem erkeği oyna, aşk adamlığı rolünü üstlen ve bu rolü kliplerinde en iyi şekilde dinleyicilere tavır ve hareketlerinle yansıt. çıkardığın albümler popüler olsun, millet düğün müziği yapacak kadar hipnoz olsun parayı vur.

ilk fırsatta karıyı boşayıp gerçek yüzünü cümle aleme göster.

iş işten geçti cecelist, instagram bio'na artık başka yazacak şeyler düşün. kandırıldın türbanlı bacım.

açıklama var;

"öncelikle bilinmesini isterim ki bu bizim hayatımız ve atacağımız adımlarla alakalı kimseden izin almaya gerek olduğunu düşünmüyoruz. defalarca dile getirmeme rağmen hala anlamak istemeyenlere bir kez daha hatırlatayım; ahmed hulusi bir şeyh değildir, cemaati yoktur, kimsenin hayatına karışmaz...

dolayısıyla 'birlikte yanına gitmişler' benzeri, iftiralara şaşırıyoruz. şu anda ben amerika'dayım selin ise istanbul'da.

aldığımız ortak kararı sizlerle de paylaşmak isteriz... dönünce evleneceğiz."

abi sen boşanalı 5 gün olmadı mı?
binlerce kez özür diliyorum 6 gün olmuş..