Evinden Mumyalanmış 26 Kadın Cesedi Çıkan Rus Tarihçi: Anatoli Moskvin

1966 doğumlu Rus tarihçi, dil bilimci Anatoli Moskvin'in evinden güzel giydirilerek mumyalanmış 26 kadın cesedi çıktı 2011 yılında.
Evinden Mumyalanmış 26 Kadın Cesedi Çıkan Rus Tarihçi: Anatoli Moskvin

anatoli moskvin; 1966 doğumlu rus tarihçi, dil bilimci ve mezar-mezarlık uzmanı. 2011 yılında ne yazık ki bu saygın bilim insanının evinden mumyalanmış ve güzel elbiseler giydirilerek süslenmiş 26 kadın cesedi çıkmış. 

2012 yılında mahkemenin psikiyatrik değerlendirme talep ettiği moskvin'e paranoid şizofreni teşhisi koyuldu ve o tarihten bu yana bir psikiyatri hastanesinde tutuluyor.

moskvin'in evinden çıkarılan mumyalanmış cesetlerin yaşları 3 ila 12 arasındaymış. cesetleri mezardan çıkarıp mumyalamış, mumyalanmış cesetlere isim vermiş, kıyafetler giydirip, onlar için oyuncaklar yapmış. hatta cesetlerle ilgili internetten bilgi toplayıp doğum günleri düzenlemiş. 

ziyarete gelen ailesi durumu polise bildirince tutuklanıp psikiyatri kliniğine yatırılmış. 3 yıl belirli aralıklarla hakim önüne çıkarılan moskvin'in her defasında akli dengesinin yerinde olmadığına karar verilip tedaviye geri gönderiliyor.


tuhaf olan yanı ise adamın bir nevi dahi olması. evet, 13 dil biliyormuş. akademisyen tarihçi, yayınlanmış birçok kitabı varmış. 46 yaşında. oldukça fazla sayıda kitap var evinde.

polisteki ifadesinde, 12 yaşındayken bir cenazeye katıldığını ve ailesinin 11 yaşındaki bir kız cesedini öpmesi için onu zorladığından bahsetmiş. bu ilgisini buna bağlıyor.

dailymail

moskvin için nekrofili deniyor fakat adam cinsel ilişkiye girmemiş. ölülerle daha çok iletişim kurabiliyor. olayı bu. cinsel ilişkiye girmemiş hiç. yani yabancı kaynaklar okunduğunda böyle bir şey yok. fakat adama bakınca nekrofili. kan dondurucu bir sapıklığı var.  onları bir gün diriltecek bir teknolojinin gelişeceğine inanıyor ve bu eylemleri gerçekleştiriyor. bir de göğüs kafeslerine ses çıkartan şeyler koyup tam anlamıyla ölüleri oyuncak bebeğe dönüştürmüştür.

 


gelmiş geçmiş sapkınlar arasında ilk ona girer benim gözümde. çünkü sapıklık ve cinsellik birleşmesi çok olağan oldu. cinselliğin olmadığı sapıklıklar daha çok inceleme gerektirmektedir.