Gibi Dizisinin "Yokluk" Bölümünde Geçmiş Bölümlere Yapılan Göndermeler

Gibi dizisinin 5. sezon 4. bölümünde, dizinin önceki bölümlerinde gördüğümüz bazı olayların nasıl meydana geldiğine dair taşlar yerine oturdu.
Gibi Dizisinin "Yokluk" Bölümünde Geçmiş Bölümlere Yapılan Göndermeler

- ersoy'un 600 lira bulunamadığı için saçının döküldüğünü öğrendik, kullandığı ve birden bırakamadığı ilaç muhtemelen minoxil, o da kullanıldığı müddetçe saç çıkarıp bıraktıktan sonra daha berbat hale getiren bir ilaç, azaltarak bıraktırıyorlar.


- ersoy'un kırtasiye serüveninin başlangıcını öğrendik (ilk 4 yıl sadece gıda karşılığı ama para alana kadar dayak yok) mustafa abi beni dövüyordu dediği ve yılmaz'ın da “dövdü demiyor bak, dövüyordu, diyor bu bir süreç yani” dediği olayı tamamen aydınlatmış olduk.


- ersoy ve ilkkan'ın sigarayı yokluktan bıraktıklarını fakat yılmaz'ın açken bile hatta gitarından bile vazgeçtiği halde sigaradan vazgeçemediğini gördük.


- yılmaz'ın belçika'daki teyzesinin evine nasıl geçtiklerini gördük (şimdi oturdukları ev).


- yalvaç'ın vücutçu yalvaç oluş sürecinin başlangıcına şahitlik ettik, iki aylık heves sokağa atılan para bunlar diyen ersoy ve yılmaz'ın yine öngörüleri boş çıkmış oldu (yalvaç halen devam ediyor).