Gülmekten Kendinizi Alamayacağınız Bir İlk Orgazm Hikayesi

İlk orgazmlar unutulmaz tabii ki ama Sözlük yazarı ''enine dalga''nın bu konuda çok ayrı bir hikayesi var.
Gülmekten Kendinizi Alamayacağınız Bir İlk Orgazm Hikayesi

babamın şamarıyla fark ettiğim durumdur.

cine5'in gece 12'den sonra verdiği 16+ filmlerini izlemem yasaktı o günler.

herkesin yatmasını bekleyip detaylı bir plan yaptım, odamdan antredeki mermere gelene kadar halıda sürünecek, mermerden çıplak ayakla geçecek ve daha önceden su alıcam bahanesiyle kalkıp aralık bıraktığım salon kapısını gıcırdatmadan açarak içeriye girecek, televizyonu açtığım gibi kumandadan sessize alacak ve gıcırdamayan koltuğa oturacaktım.

planımın koltuğa oturuncaya kadarki bölümü hakikaten kusursuzdu, çıt çıkarmadan salona gelebilmiştim, babamın horlama şiddetinde bir azalma yoktu, her şey mükemmeldi.

filmin başlaması, ilk erotik sahneyi izlememle beraber bacağıma doğru bir sıcaklık, bir ıslaklık gelmeye başlıyor, içimde alev topları büyüyor, bedenimi sarıyor ve ben ölmekte olduğumu düşünüyordum. neden diyordum, neden böyle bir şey geliyor pipimden, içimde zaten fena oldu, bir yanlışlık var diyerek ve korku içinde eczacı olan babamı uyandırmaya karar verdim.

baba diyorum, kalk, bir şeyler geliyor, yardım et.

babam yarı uykulu bana doğru dönüyor yatakta, güç bela dediklerimi anlayınca bacağıma dokunup eliyle de kalite testini tamamladıktan sonra gelenin meni olduğunu kavrıyor ve seni amına kodugumun çocuğu diye şamarı basıyor.

tuvalete geç, hemen soyun duşa gir diyor, noluyor baba demeye kalmadan çabuk çıkar naraları ile çırılçıplak soğuk suyun altına giriyorum.

babam dediklerini tekrar etmemi söylüyor.

- allahım niyet ettim gusül abdesti almaya...

enfes bir adamdı.