Güney Kore Ekonomisinin Önemli Bölümünü Oluşturan İlginç Seks Endüstrisi

Genel olarak teknolojisiyle, gelişmişliğiyle, son dönemde de popüler kültürü domine etmesiyle bildiğimiz Güney Kore'de aynı zamanda enteresan bir seks endüstrisi de mevcut.
Güney Kore Ekonomisinin Önemli Bölümünü Oluşturan İlginç Seks Endüstrisi
YouTube/Borderless News Online

güney kore, çok enteresan bir seks endüstrisine sahip olan bir ülke. 2004 yılında fuhuş legalize edildiğinden beri açılan türlü çeşitli işletmelerle ülke ekonomisinin %4 civarını oluşturmaktaymış. bu tabii ki yasal işletlemelerin hesapladıkları. daha bunun vergi alınmayan kısmı var. geçmişte s7 modeli yüzünden 17 milyar dolar zarar açıklayan samsung gibi dev markaların olduğu ülkede %4 akıl almaz bir yüzde. bir yarım ada olan güney kore'de fuhuş, balıkçılıktan iki kat daha fazla para getiriyormuş.


güney kore'de japonya kadar çılgın olmasa da çokça enteresan seks hizmeti veren işletme görmek mümkün. onlarca genelevin bulunduğu sokaklar, striptiz klüpler, saç traşı sonrası oral seks hediye eden berberler, her fanteziye uygun odalara sahip oteller. 

illegal olanlar ise çok daha fantastik servisler içeriyor. içlerinde beni en çok etkileyen bacchus ladies olarak bilinen yaşlı hayat kadınları. seul'deki jongmyo parkında bir sürü yaşlı kadın bir arada oturup enerji içeceği veya çay benzeri meşrubat satıyorlar. enerji içeceği ülkede çok popüler olan bir tür cinsel kuvvetlendirici içeriyor. bunu almak isteyen kişiye ücreti mukabilinde seks yapabileceği teklifi yapıyorlar. 

The Bacchus Lady (2016)

kişi isterse 10-50 dolar arasında bir ücret vererek bu yaşlı kadınlarla seks yapabiliyor. yaşları 50-80 arasında değişen teyzeler bunlar. müşterileri de genelde kendi yaşıtı erkekler oluyor. bazısı 5 doları otele, 5 doları kendisine alıyor. bir saatlik emeğine karşılık sadece 5 dolar alıyormuş. çok acıklı olmasının yanı sıra, bana enteresan gelen başka bir tarafı hem japonya, hem de güney kore'de yaşlılara inanılmaz saygı duyulmasına rağmen bu duruma pek müdahale edilmemesi.