Henüz Buralara Gelmeyen Apple TV+'a Türkiye'den Nasıl Erişilebilir?

Apple'ın kendi orijinal film ve dizilerini yayınladığı streaming servisi Apple TV+ kaliteli içerikleriyle öne çıkıyor ancak henüz Türkiye'de kullanıma açılmadı.
Henüz Buralara Gelmeyen Apple TV+'a Türkiye'den Nasıl Erişilebilir?

yeni macbook pro satın aldığım için 3 ay ücretsiz izleme imkanı verdi apple tv+.  türkiye'de hizmet vermedikleri için bilmeyen kişiler için nasıl izlediğimi kısaca anlatmak isterim.

öncelikle yaklaşık 10 senedir sahip olduğum bir apple usa hesabım var, sizlerin de önce bir apple usa hesabına sahip olmanız gerekiyor. basit bir şey: appleid.apple.com/account

apple usa hesabınıza türkiye kredi kartı kaydedemeyeceğiniz için, apple.com üzerinden türkiye'ye ait kredi kartınızla 10$ değerinde bir apple gift card alın ve onu apple usa hesabınıza tanımlayın. ardından apple tv+ ücretsiz deneme sürümünü başlatabilirsiniz.


türkiye'de apple tv uygulaması yüklenebilen herhangi bir akıllı tv'ye apple usa hesabınız ile giriş yapıp tv'den tüm içerikleri yüksek kalitede izlemeye başlayabilirsiniz, iyi seyirler.

apple tv+ içeriklerinin hepsinde türkçe altyazı var lakin bildiğiniz gibi apple tv+ ile birlikte hbo, amc gibi yapım şirketlerine de abone olabilirsiniz, bunların da 1 ay ücretsiz deneme süreleri var ancak türkçe altyazı yok, bilginiz olsun.