Hepsiburada Premium'un Sağladığı Hayat Kolaylaştıran Avantajlar

Hepsiburada aracılığı ile
Türkiye’de online alışveriş söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk isim Hepsiburada.com, Hepsiburada Premium ile kullanıcılara birçok avantajlı fırsat sunuyor.
Hepsiburada Premium'un Sağladığı Hayat Kolaylaştıran Avantajlar


Hepsiburada Premium nedir, ne işe yarar?

Hepsiburada Premium, Hepsiburada’da aktif üyeliği bulunan müşterilere, aylık belirli bir ücret karşılığında sunulan bir üyelik programı olarak tanımlanabilir. Premium üyelik sonrasında, zaten faydalandığınız pek çok hizmet ve avantajın çok daha fazlasına erişmeniz sağlanıyor. Üyeliklerin online sitelere olan bağlılığı güçlendirmesinin yanı sıra, premium üyelik ile bu ilişki çok daha gelişmiş bir hal alıyor. İhtiyacınız olan hizmetler ve fırsatların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bu sistem sayesinde alışverişlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Hepsiburada Premium’un elektronik alışverişinde sağladığı avantajlar

Hepsiburada’nın kullanıcılarına belirli bir ücret karşılığında aylık olarak sunduğu, özel teklifler ve avantajların yer aldığı sistem sayesinde pek çok konuda işlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Premium üyeliği tercih eden müşterileri bekleyen çok özel yenilikler ve fırsatlar bulunuyor:

Ücretsiz kargo

Uygulama ya da sitesinden alışveriş yaparken bazı satıcıların uyguladığı ücretsiz kargo avantajından tüm üyeler faydalanabilir. Premium üye olduğunuzda ise 25 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde premium üyelik sayesinde kargo için ekstra ücret ödeme derdiniz kalmıyor.

Hızlı teslimat

Özellikle elektronik ürünlerdeki gecikme ve kargolama süreçlerinde yaşanan sıkıntılar sebebi ile hızlı kargo seçeneği öne çıkıyor. Premium üyelere özel olarak sunulan bu hizmetten belirli ürünlerdeki satın aldığınızda faydalanabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için Hepsiburada’nın resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Elektronik ürünlerde de uygulanabilen hızlı kargo fırsatından yararlanarak, kargonuzu uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

Müşteri hizmetlerinde öncelik

Premium üye olduğunuz zaman Hepsiburada müşteri hizmetlerinde öncelik sahibi olursunuz. Müşteri hizmetlerindeki bitmek bilmeyen sıralarda beklemek zorunda kalmadan, hızlı bir şekilde temsilciye ulaşarak sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Müşteri hizmetleri desteği almak istediğiniz sorularınızı, sorunlarınızı, kargoda yaşanan sıkıntılarınızı, iptal ya da iade taleplerinizi daha hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Premium üyelere özel hatta bağlanarak bu özel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Size özel indirim ve kampanyalar

Hepsiburada, premium üyelerine özel sunduğu hizmetlerden biri olan özel indirimler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bilgisayar gibi elektronik ürünlerde de uygulanan özel indirim ve avantajlar sayesinde seçtiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bütçenize de dost olan premium üyeliği siz de kolaylıkla edinebilirsiniz.

İade süresi uzatabilme

Hepsiburada sitesi ya da uygulamasından satın aldığınız ürünleri iade etmek istediğinizde belirli bir süre içinde bunu yapabilirsiniz. Premium üye olduğunuzda iade sürecindeki avantajınız ise bu süreyi uzatmak oluyor. Özellikle elektronik ürünlerde kargo ve kurulum süreci düşünüldüğünde daha uzun iade süresine ihtiyacınız olabilir. Premium üyelere özel olarak sunulan iade süresi uzatma avantajından yararlanarak iade etmek istediğiniz elektronik ürünü istediğiniz zaman iade etme imkanına sahip oluyorsunuz.

Öncelikli satın alma hakkı

Hepsiburada, özel müşterilerine yani premium üyelerine öncelikli satın alma hakkı tanıyor. Yeni çıkan ürünler ya da sınırlı sayıda üretilen ürünlerde premium üyelerin önce satın alma hakkı oluyor. Ürünler siteye yüklendiğinde ilk premium üyelerin haberi oluyor. Yoğun talep olan ürünlerde öncelikli satın alma hakkına sahip olan üyeler büyük avantaj sağlıyor.

Uzun süreli garanti hizmeti

Elektronik ürünlerin hemen hemen hepsinde uygulanan garanti süresi sayesinde ürünlerdeki arızalar kolaylıkla çözüme ulaşıyor. Premium üyelerin sahip olduğu daha uzun garanti süresi sayesinde ise üründen alınan verimi uzun yıllara yayma imkanı sunuluyor. Ürünlerinizi uzun süre koruma altına almak için premium üye sahibi olabilirsiniz.

Özel etkinlik davetleri

Hepsiburada’nın özel müşterilerine sunmuş olduğu avantajlardan biri de özel etkinlik daveti kazanma şansı. Ürün tanıtımları, özel indirimler ve daha pek çok aktivitenin yapıldığı bu özel etkinlik davetiyelerine premium üye olarak sahip olabilirsiniz.

Hepsiburada’nın avantajları sadece Premium üyelik ile sınırlı değil. Üye olarak da pek çok Hepsiburada fırsatından yararlanabilirsiniz. Üyelik sonrasında adresleriniz ve kartlarınızı kaydederek her alışverişinizde bilgileri tekrar girme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Hepsipara kazanma şansı elde edebilirsiniz. Market, seyahat ve diğer ürünlerde yapacağınız alışverişler ile Hepsipara kazanabilir ve bunu diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızı satın alabileceğiniz uygulama ve web sitesinden diğer avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Hepsiburada Premium'a nasıl üye olunur?

Hepsiburada Premium üyesi olarak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Çok daha fazla avantaj elde etmek isterseniz premium üye olarak kazanabilirsiniz. Premium üye olabilmeniz için şu adımları izleyebilirsiniz:

Hepsiburada uygulaması ya da sitesini açarak premium Üyeliğe ilk adımı atabilirsiniz.

Web sitesinin anasayfası ya da uygulamanın menüsünü açarak ‘Premium’ veya ‘Premium Üye Ol’ seçeneklerinden birini bularak tıklayın.

Premium üyelik sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ‘Premium Üyelik Satın Al’ butonunu bularak bu butona tıklamalısınız.

Karşınıza birkaç premium üyelik seçeneği çıkacak ve bu seçenekler arasından size en uygun olanını seçmeniz istenecek. Üyelikler genellikle aylık ya da yıllık seçenekleri ile siz değerli müşterilere sunuluyor. Bu üyelik seçenekleri karşılığında belirli üyelik ücreti alınıyor.

Üyelik planınızı seçtiğinizde ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme seçeneğini belirledikten sonra gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Bilgileri tamamladığınızda ödeme işlemi bitmiş oluyor. Ödeme başarılı olduğunda artık Hepsiburada Premium üyeliğiniz aktif hale gelir.

Hepsiburada Premium avantajlarından hemen faydalanmaya başlamak için tıklayın.