Her Filmde Karşımıza Çıkan Timothee Chalamet'in Tesadüften Epey Uzak Aile Ağacı

Artık çoğu Hollywood filminde bir şekilde gördüğümüz aktör Timothee Chalamet'in, tırnaklarıyla kazıya kazıya buraya geldiğini sanıyorsanız size kötü haberlerimiz var.
Her Filmde Karşımıza Çıkan Timothee Chalamet'in Tesadüften Epey Uzak Aile Ağacı

hala bu timotihee denen eleman için "şununla nasıl beraber olur, bunla nasıl beraber olur" gibi yorumlar görüyorum sosyal medyada... arkadaşlar yapmayın. bu çocuk baştan aşağı planlı bir eleman. yedi sülalesi hollywood'da bilimum yapımcı, senarist, reklamcı, uygulayıcı olan bir aileden geliyor. bu arkadaşın dedesi (bkz: harold flender) 60'lı yıllarda senarist olarak hollywood'a girdiğinde, almancılar gibi anası, dayısı, danası kim varsa hepsini bir şekilde işe aldırıyor. hatta geçen tmz bu aile hakkında (bkz: hollywood mob) gibi bir tabir dahi kullandı.

Harold Flender

şimdi gelin aileye yakından bakalım

anne - nicole flender: los angeles'da ultra lüx daire ve filmler için açık set kiralayan bir şirketin genel müdürü, ayrıca eski tiyatrocu.

baba - marc chalamet: le parisien gazetesinin en meşhur sinema eleştirmeni, amerikan sinema yazarları derneği gibi bir oluşumun 15 senedir başkanı.

dayı - rodman flender: conan o'brien'ı keşfeden adam, aynı zamanda dizi yönetmeni ve yapımcısı.

teyze - amy lippman: senarist, masters of sex ve party of five gibi dizileri yazıp yönetti.

şimdi bu ailenin içerisinde eksik olan tek şey, parsayı toplayacak bir aktör ve aktris

allahtan bunun ablası yeteneksiz de bir de ona maruz kalmıyoruz. bu arada ciddi ciddi timothee'nin yüzünde oldukça fazla estetik olduğu ve buna daha 12 yaşındayken başlandığı belirtiliyor.

kendisi şu şekilde bir nepo kid, (bkz: wonka) filmi için normalde başkası düşünülürken, buna bir şekilde müdahale ediliyor ve bu eleman kadroya dahil ediliyor. daha sonra hugh grant bundan dolayı kadrodan ayrılmak istese dahi önüne geçiliyor. zaten herkesin malumu, film çekimleri 2 kere ertelendi bu yüzden.

yani bu genç arkadaş bir firma haline gelmiş aile tarafından oldukça profesyonel olarak yönetiliyor...