İlişkide Kadının Aldatmayı Bir Güç Dengesi Haline Getirmesi: Cuckolding

BDSM kültüründe kendine sıklıkla yer bulan Cuckolding'e dair bilinmesi gerekenler.
İlişkide Kadının Aldatmayı Bir Güç Dengesi Haline Getirmesi: Cuckolding

cuckolding, bir ilişkide kadının erkeği devamlı olarak aldatması ve bunu bir güç dengesi haline getirmesi şeklidir. 

kelimenin kökü yumurtalarını başka kuşun yuvasına bırakmaksından geliyor. bunu yapanlar da guguk kuşlarıdır. kendi yuva yapmaz, diğer yuvaya gider ve oraya yumurtlar, hatta varsa yavru kuşları da yuvadan atar. annelik ve yuva kavramı olmayan kuşlardır. cockcoo, cocu, cuckold kelimeleri bu kökten gelir(miş). 

kadın-erkek ilişkisinde ise kadın erkeği düzenli olarak aldatır ve erkeğin bunu en azından tahmin etmesini sağlar. ilişki en hafif düzeyi ile kadının gücünü kullanarak erkeğin sevgi ve bağlılığını kullanma olayıdır. biraz daha uca gidilmeye başlandığında konu güç dengesi değişimi ve humilation (aşağılama) olmuştur. erkek, edilgen karekterini benimsemiş, keşfettiği ruhsal tatmin eşi tarafından da açıktan açığa kullanılmaktadır. çok kaba olarak swinger çiftlerin bir kısmı ile bdsm de femdom tipi ilişkilerin esası buna dayanır.

cuckold ise aldatılan erkeği ifade eden bir kelime. ama gerçekte bir ilişki boyutunu da anlatır.

aldatan kadın ile aldatılan koca arasında adı konuşulmamış bir denge vardır. bdsm ve swinger kültürü içerisinde bu tarza rastlıyoruz. gerçekte olay bir güç dengesi değişimidir. koca itaatkardır ve karısı tarafından aşağılanmaktadır. klasik dominant taraf-itaatkar taraf dengesi. swinger tarzı ilişkilerde, mmf ya da m+/f tipi ilişkilerde kendini bir şekilde gösterir.

kadının belli sebeplerle dışarı çıkması ve bunu ve sonuçlarını kocasına belli etmesi gibi olabileceği gibi, aynı evde ya da mekanda kocasından ayrı bir odada da biriyle beraber olur ve bunu eşin fark etmesini sağlar. edilgen koca çaresizce izler ve istediği aşağılanmanın zevkini çıkarır. en uç nokta ise sevişmeye katılmak yada bu sırada hizmet etmektir.

Erken Boşalmayı Engellemekten Vajinal Orgazm Yaşatmasına Kadar Nice Faydasıyla Kegel Egzersizi