Kanalına Abone Olarak Dünyanın En Mutlusu Yapacağınız Güzel İnsan: Youtuber Sude

Güzel kalpli Sözlük yazarı ''etorfin'', sizlerle çok tatlı birini tanıştıracak.
Kanalına Abone Olarak Dünyanın En Mutlusu Yapacağınız Güzel İnsan: Youtuber Sude


konu hakkında nasıl bir başlık açacağımı bilemedim, bu çiceğin adı sude, kendisi youtuber ve kendi videolarını çekip paylaşıyor. abonesi az ve güzel videoları var. sizden ricam videolarını beğenip abone olmanız. en azından biraz olsun tanıtabilirsek iyi olur diye düşünüyorum.


kanalı için;


edit: arkadaşlar soranlar oldu, kızımızın ismi sude, erdem kısmına takılmayalım. ilgi ve desteğiniz için teşekkürler :)


edit 2:
kızımızın "durumu" yani iyi bir youtuber olduğu ile ilgili bilgisi yokmuş. ailesinin ricası ile, "durumu" belirten tüm kelimeleri editledim. 

aynı şekilde youtube yorumlarında da dikkat edersek süper olur. zaten kimse böyle bir şey yazmamış ama yine de hatırlatmak faydalı olacak.


edit 3: cyber-warrior.org tan arkadaşlar bilgilendirdi, sude kızımız "yılın en iyi youtuber ı" ödülünü kazanmış forumda yapılan anket sonucu ile. bu ödül nedeniyle yarın aile iletişime geçilip ödülü teslim edilecek. aile ile tam iletişim sağlandıktan, gerekli izinler alındıktan sonra sude'nin kazandığı diğer ödüller için buradan iletişim için bilgi vereceğim. bu arada an itibari ile yamulmuyorsam 22.000 abonesi oldu kendisinin, yılın en iyisine bu yakışırdı. destekleyen, ilgi gösteren herkese teşekkürler.


edit 4: ailesi ile iletişime geçildi "yılın en iyi youtube kullanıcısı ödülü" nü sude ye ulaştırmak ya da oyuncak tanıtımı yaptırmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. tekrar tekrar ilgilenen/merak eden herkese teşekkürler.

hayatımda ilk kez bir youtube kanalına üye oldum. biraz olsun sevindirdiysek ne mutlu.

dünya güzeli bir kız çocuğu. çok da tatlı videoları var. abone olun, izleyin.

oturduğunuz yerden bir çocuğu gülümsetme fırsatı geçmiş elinize işte, mis gibi.

hemen abone oldum.

o kadar güzel bir ses tonu var ki, izleyiciyi hiç rahatsız etmiyor. ayrıca metin olmaksızın yaşına rağmen bu kadar akıcı konuşması da ayrıca takdir edilmesi gereken başka bir konu.

bu güzel arkadaşımızın tek dileği kanalına abone olunması.

seni seviyoruz sudeciğim ve severek takip ediyoruz.

bardaktan ne çıkacak videosunda çağan'ın fıstık çıkınca yicem mi deyişine, sonra sude'nin hurmayı beğenmeyişine, çağan'a çiğ makarnayı zevkle yedirişine kurban olacağım youtuber :)

benzer yaşlarda bir youtuber babasından tam destek dediğim kampanyamsı başlığıdır.

konu hasssas, istemeden yanlış bir şey yapmayalım, youtube sayfasında yorum falan yazarken aman dikkat diye de belirtmek istiyorum.

melek yavru için de şifa duamız...

sözlük ne için var diye sorulduğunda "işte bunun için var" diye gönül rahatlığıyla diyebileceğimiz başlıklardan biri. 

işiniz gücünüz varsa açın kızımızın videosunu arka planda zaten burdaki maksatta kızımızı mutlu etmek değil mi ? her gün 2-3 videosunu açsanız bir iki yorum yapıp takip etseniz sude'den mutlusu olmaz. belki iyileşmesine bir nebze de olsa katkımız olur.