Kennedy Kardeşlerin Marilyn Monroe ile Bayağı Bayağı Grup Seks Yaptığı İddiası

Bazı iddialara göre John, Robert ve Ted Kennedy kardeşlerin Marilyn Monroe ile oldukça yakın bir ilişkisi varmış diyebiliriz.
Kennedy Kardeşlerin Marilyn Monroe ile Bayağı Bayağı Grup Seks Yaptığı İddiası

çok ilginç. john kennedy, robert kennedy ve ted kennedy bildiğin marilyn monroe ile grup seks yapıyorlarmış.

marilyn, arthur miller'dan boşanır boşanmaz kadının başına çökmüşler. ölmeden önceki son bir yılını kennedy ailesinin oyuncağı gibi geçirmiş. özellikle robert kennedy ile daha çok beraber oluyormuş. bu kennedy ailesinde zaten seks bağımlılığıyla ilgili bir sıkıntı da olabilir. bunların babası joseph kennedy'nin oğullarına -ki 4'ü erkek olmak üzere 9 çocuğu var- şöyle nasihat ettiği bilinen bir şeymiş: "boys. get laid as often as possible and make me proud by bedding the most sought-after hollywood star." yani, "bu hayatta yatabildiğiniz kadar fazla kadınla yatın evlatlarım" dermiş.

mesela john f. kennedy'nin bir keresinde eski ingiltere başbakanı harold macmillan'a, "sen nasıl idare ediyorsun merak ediyorum harold? ben üç gün kadınsız geçirsem felaket baş ağrılarım oluyor" dediği rivayet edilirmiş. yani marilyn'in böyle sekskolik bir ailenin içine düşmesi nereden baksan vahim. canına okumuş olmalılar.


o sırada robert kennedy'den nefret eden jimmy hoffa bunların buluştukları yerlere -marilyn'in evine bile- ses kayıt cihazları yerleştirtmiş. seks yaparken öncesinde ve sonrasındaki yatak sohbetleri vs. her şeyin kaydı hoffa'da onlarca kaset olarak bulunuyormuş. hatta the irishman filmini izlediyseniz filmde hoffa'nın düşmanlarına koz olarak elindekileri öne sürdüğü, her şeyleri elimde vs dediği sahneleri hatırlarsınız. belli ki hoffa o dönem gücü bu şekilde elinde tutuyor.

bu kadının ölümü ile ilgili bağlantılar soğuk savaş, komünizm endişesi ve mccarthyism cadı avı döneminin etkilerinin devam etmesi, senatör kennedy'nin onunla nükleer silahlarla ilgili konuşmaları, marilyn'in meksika gezisi, komünist olduğu bilinen insanlarla tanışması vesaire... ipin ucunun gitmediği yer yok. marilyn monroe'nun ölümü, çok kirli arka planları olan bir konu.


bu amerika'daki demokratlar genel kanı olarak cumhuriyetçilere göre hep daha bir mantıklı, makul, medeni insanlar gibi görülüyor ya amerika'da, ben de buna deli oluyorum. görsel sanatlarda da hep cumhuriyetçilerle alay ediliyor. hani cumhuriyetçiler güney amerika'daki redneck'ler sanki hep. hepsi trump, kovboy falan; bağnaz ve cahil dümbelek cumhuriyetçiler. demokratlar ise sanki üst insan. halbuki bütün ultra manyak işler demokratlardan çıkıyor. bu skulls & bones etrafında dönen okültist hikayeler vs. yani çok daha sofistike şeytanlıklar hep bunlardan çıkıyor.

cumhuriyetçilerden ise ya porno yıldızıyla ilişkisi açığa çıkan trump'ın skandalı patlıyor ya da dinleme cihazı koyam rakibi dinleyem derken yakayı ele veren nixon gibi hıyartolar. evet daha ilkel ama daha saf, bir tık daha güvenilir ve daha samimi geliyor bana cumhuriyetçiler.

kaynak